E-flite Extra 300 1.3m BNF

Bugün misler gibi bir hava vardı :hoppa: Yine bi 8 sorti uçtum. Güzel bir videoda sizlerle paylaşayım :coolxf: Telefondan izlemeyin. Bir bardak çay ve kuruyemiş eşliğinde pc başına geçip izleyebilirsiniz :laugh:

İlk sekansı düzenledim. Ok işaretleri hareketin başlama yönünü gösteriyor.
PC'den tam ekran ve yanında çay ile sabah sabah güzel gitti. :heartxf::bravo: Emeklerine ve stiklerine sağlık @Ali Haydar GÖK :thumbup:

Bugün misler gibi bir hava vardı :hoppa: Yine bi 8 sorti uçtum. Güzel bir videoda sizlerle paylaşayım :coolxf: Telefondan izlemeyin. Bir bardak çay ve kuruyemiş eşliğinde pc başına geçip izleyebilirsiniz :laugh:
(Video iki mesaj aşağıda)
8 sorti hem de tek başına valla iyi uçuyon @Ali Haydar GÖK. Beni uçağı kaldırıp bir dakika geçince daral basıyor valla :D Helide böyle şeyler olmazdı. Uçak sıkıyor beni valla, ne yapmalı bilmiyorum. Buluşmalara gitmeli büyük ihtimal, sohbet-muhabbet derken sıkmaz inşallah.

8 sorti hem de tek başına valla iyi uçuyon @Ali Haydar GÖK. Beni uçağı kaldırıp bir dakika geçince daral basıyor valla :D Helide böyle şeyler olmazdı. Uçak sıkıyor beni valla, ne yapmalı bilmiyorum. Buluşmalara gitmeli büyük ihtimal, sohbet-muhabbet derken sıkmaz inşallah.
Amaçsız uçuyorsun çünkü. Uçağı havada tutmak kadar kolay bir şey yok. Ben uçağı hayali çizilmiş olan pistte sağa sola çarpmadan akrobasi yaparak uçurmaya çalışıyorum. Olmadı mı? Tekrar deniyorum. Bu şekilde bırak 8 sortiyi daha fazla da uçarsın. Beni 8de durduran rüzgarın artması oldu. Velhasıl sence uçuş böyle olunca keyifli olmaz mı? :)

Buluşmalarda canın sıkılmaz. Çünkü keyifle sohbet edilecek ve öğrenilecek çok şey var. Ama her zaman buluşmalara gitmek mümkün olmadığı için kendin keyif almaya bak.

• Beğen
Tepkiler: Berat Yıldırım
İlk sekansı düzenledim. Ok işaretleri hareketin başlama yönünü gösteriyor.
Eline saglik, simdi git bana ilk gonderdigin sekans videolarina bak iki sene onceki, farklari soyle :)
Beni uçağı kaldırıp bir dakika geçince daral basıyor valla
Normaldir, rudder bir yana aileron bir yana ucurmaya calisinca... Yine daral basmayla kurtuluyorsan iyi...
Amaçsız uçuyorsun çünkü.
Vay pasam vay... Yuru be, kim tutar IMAC' ciyi :laugh:
Ben uçağı hayali çizilmiş olan pistte sağa sola çarpmadan akrobasi yaparak uçurmaya çalışıyorum. Olmadı mı? Tekrar deniyorum. Bu şekilde bırak 8 sortiyi daha fazla da uçarsın.
Konu bu zaten... Spor olarak degerlendirip bu sekilde ucuslar yapinca insan birak sikilmayi, gunes biraz daha aydinlatsaydi gogu, az daha ucsaydim diyor insan.
Buluşmalarda canın sıkılmaz.
Bulusma lafina cok fena kilim... Pist orda, her hafta gidilir, kafeterya mi bu, bulusuluyor... Daha sik ucusa gitmek lazim...

Eline saglik, simdi git bana ilk gonderdigin sekans videolarina bak iki sene onceki, farklari soyle :)
Ohooo. Yaz yaz bitmez :lol::lol:
Vay pasam vay... Yuru be, kim tutar IMAC' ciyi :laugh:
:coolxf::coolxf:
Bulusma lafina cok fena kilim... Pist orda, her hafta gidilir, kafeterya mi bu, bulusuluyor... Daha sik ucusa gitmek lazim...
Benim kullanım amacım aslında piste gelmek. İlk defa bu açıdan bakıyorum. Pistte 3-5 kişi görünce sanki 3-4 farklı pistin modelcileri bir araya gelmiş de buluşmuşuz gibi hissettiriyor... Yeni yıl yeni umutlar diyelim :)

Bugün rüzgara rağmen 10 sorti uçtum. 3 saate yakın bir zaman diliminde, 7dk sorti başı desek 1 saat 10 dk havada kaldı uçak :coolxf: Bir sekans da sizlere paylaşayım.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gunden gune adim adim iyilesiyor ucuslarin, konustuklarimizi da uygularsan daha da keskinlesecek tum sekans... Emin adimlarla devam... Daha buyuk ucak, daha pahali kumandalar, daha bilmemne servolar onemli ama asil konunun azmetmek oldugunun guzel bir ornegisin Ali Haydar, hem tebrik ediyorum hem de destekliyorum...

Ha, bunlari yazdim diye de simarmaya kalkma bak, bir suru hata var yine sekansta, actirma agzimi :lol:

Gunden gune adim adim iyilesiyor ucuslarin, konustuklarimizi da uygularsan daha da keskinlesecek tum sekans... Emin adimlarla devam... Daha buyuk ucak, daha pahali kumandalar, daha bilmemne servolar onemli ama asil konunun azmetmek oldugunun guzel bir ornegisin Ali Haydar, hem tebrik ediyorum hem de destekliyorum...
Teşekkür ederim abi :)
Ha, bunlari yazdim diye de simarmaya kalkma bak, bir suru hata var yine sekansta, actirma agzimi :lol:
:lollol::lol::lol: Hatalarımla mükemmelim :coolxf::lol:

İşin şakası bir yana hataları gördüğüm ve bildiğim halde zaman zaman aynı hataları yapıyorum. Dikkatli uçuşlarla çözülecek inşallah :)