E-Revo için lipo İki Marka arasında kaldım (Gens - Haiyin)

berkerden

Uye
Merhaba arkadaşlar;

E-revo 100A en az veren bir pil olsun diyor. Sık sık da 120A ve üzerini görürüm diyor. Sabit 120A lik esc.

Burada hangi pili seçmek mantıklı olur. Kapasiteler düşük çünkü maliyet odaklı bir seçim peşindeyim.

Burada haiyinin avantajı var ama kalite olarak gens ace e göre bu kadar fiyat farkı için değer mi bilmiyorum. Hangisini alsam uzun vadede, performans kararlığında falan üzmez, bir de bu yeterli akım verme durumu var?

Gens ace 3s 3800 25C (140 TL) (42 Wh) (95A)

Haiyin 4500 30C (160 TL) (50 Wh) (135A)

Gens ace 2s 5000 40C (176 TL) (37 Wh) (200A)

Esc olarak 30 35 c yeterli olacağını düşünüyorum kendi tecrübe yok ama kullanan kişilerden duyduğum yorumlar genelde haiyin pillerinin genslerden daha iyi olduğunu söylüyorlar ve haiyin lipolari kullanmaya başladı zaten bir çok helicide :)

Recep Şurgun' Alıntı:
Esc olarak 30 35 c yeterli olacağını düşünüyorum kendi tecrübe yok ama kullanan kişilerden duyduğum yorumlar genelde haiyin pillerinin genslerden daha iyi olduğunu söylüyorlar ve haiyin lipolari kullanmaya başladı zaten bir çok helicide :)

Cevabınız için teşekkür ederim, ciddi ciddi Haiyin düşünmeye başladım inşallah hoş olmayan bir durum yaşamayız :D