EasyCap ile Bilgisayara Aktarmanın Video Kalitesine Etkisi

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Hepsi
Easycap ben kullaniyorum, goruntu girisi AV, en azindan benim kullandigim. Yani Analog. Ekstra bir goruntu kaybi var diyemem, zaten analog goruntu cozunurlugu dusuktur. Bunun disinda HD goruntu aktarimi icin DJI disinda ticari yontemler var, ama 700 usd'den basliyor. Amator bir yontem istersen wifibroadcast var. Rasp Pi ile HD goruntu aktarimi yapilabiliyor. 2 sene once kullanmistim fena bir yontem degil.

Enes BAŞPINAR

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Easycap ben kullaniyorum, goruntu girisi AV, en azindan benim kullandigim. Yani Analog. Ekstra bir goruntu kaybi var diyemem, zaten analog goruntu cozunurlugu dusuktur. Bunun disinda HD goruntu aktarimi icin DJI disinda ticari yontemler var, ama 700 usd'den basliyor. Amator bir yontem istersen wifibroadcast var. Rasp Pi ile HD goruntu aktarimi yapilabiliyor. 2 sene once kullanmistim fena bir yontem degil.
Yeni bir yöntem öğrenmiş oldum öneriniz için teşekkür ederim araştırdığım kadarıyla baya güzel gözüküyor. Peki DJI ürünlerinden kullanma imkanınız oldu mu mesela DJI VideoLink veya DJI Air Unit?

Enes BAŞPINAR

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
@Baris EKICI Konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Wifiibroadcast yöntemi çok mantıklı gözüküyor. Şuan üzerinde araştırma yapıyoruz ürünleri temin ettiğimizde denemelere başlayacağız. Forumda da paylaşmak istiyorum sonucunu.

İlgi Alanı
Hepsi
her wifi adaptörü desteklemiyor. Bir marka model vardi TR'de de olan, ama ofiste kaldi unuttum simdi adini. Ondan cok iyi performans aldim. Simdi homeoffice calisiyorum ama persembe gunu atelyeye gidecegim bir bakar soylerim.