EasyCap ile Bilgisayara Aktarmanın Video Kalitesine Etkisi

Easycap ben kullaniyorum, goruntu girisi AV, en azindan benim kullandigim. Yani Analog. Ekstra bir goruntu kaybi var diyemem, zaten analog goruntu cozunurlugu dusuktur. Bunun disinda HD goruntu aktarimi icin DJI disinda ticari yontemler var, ama 700 usd'den basliyor. Amator bir yontem istersen wifibroadcast var. Rasp Pi ile HD goruntu aktarimi yapilabiliyor. 2 sene once kullanmistim fena bir yontem degil.

Easycap ben kullaniyorum, goruntu girisi AV, en azindan benim kullandigim. Yani Analog. Ekstra bir goruntu kaybi var diyemem, zaten analog goruntu cozunurlugu dusuktur. Bunun disinda HD goruntu aktarimi icin DJI disinda ticari yontemler var, ama 700 usd'den basliyor. Amator bir yontem istersen wifibroadcast var. Rasp Pi ile HD goruntu aktarimi yapilabiliyor. 2 sene once kullanmistim fena bir yontem degil.
Yeni bir yöntem öğrenmiş oldum öneriniz için teşekkür ederim araştırdığım kadarıyla baya güzel gözüküyor. Peki DJI ürünlerinden kullanma imkanınız oldu mu mesela DJI VideoLink veya DJI Air Unit?

@Baris EKICI Konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Wifiibroadcast yöntemi çok mantıklı gözüküyor. Şuan üzerinde araştırma yapıyoruz ürünleri temin ettiğimizde denemelere başlayacağız. Forumda da paylaşmak istiyorum sonucunu.

her wifi adaptörü desteklemiyor. Bir marka model vardi TR'de de olan, ama ofiste kaldi unuttum simdi adini. Ondan cok iyi performans aldim. Simdi homeoffice calisiyorum ama persembe gunu atelyeye gidecegim bir bakar soylerim.