Elektrikli rc ağırlık

lykon35

Yeni Uye
Merhaba arkadaşlar. bir elektrikli rc model uçağa en fazla ne kadar ağırlık koyabilirim
Modelin türü önemli değildir hızlı olması tercih edilir büyüklüğü 1,5 ar metre civarında olacak her türlü masrafa razıyım tüm fikirlere açığım savaş uçağı gibi de olabilir başka tarzda yeterki hızlı ve yaklaşık 1-2 kg ağırlık kaldırabilsin teşekürler :saygilar:

Elektrikli rc ağırlık

olmazmı böyle bi uçak arkadaşlar lütfen yorum yapalım fikirlere açığım ne önerirsiniz?

Elektrikli rc ağırlık

Batuhan hayırdır, neden böyle birşey yapmak istiyorsun hiç anlamadım. ???
Ne taşıyacaksın bu kadar önemli, 15 yaşında her türlü masrafa razı olacak kadar ?
Suriye'ye misilleme yapacak gibi bir halin var. :laugh:

Elektrikli rc ağırlık

Biraz daha araştırma yapsaydın iyi olabilirdi. Bir elektrikli uçağa sınırsız (aklının aldığı kadar) malzeme koyabilirsin. Yeterki gerekli ekipmanları topla ve dengesini iyi ayarla...

Elektrikli rc ağırlık

Bu soruya yanıt vermekte tereddütlerim var doğrusu, sebebine gelince; taşınacak malzeme içeriğini merak ettim, bir model uçak ile 1-2 kg ağırlık taşımak? vede çok hızlı olmasını istemek? :rolleyes:

Elektrikli rc ağırlık

Bu aslında bir hobi ben.bir adim ileri giderek kullanim amacini degistirmek istedim. Bireysel guvenlik de diyebilirim ama herhangi bir silahlandirma yok bunu tubitaga proje olarak sunucam eger ki ekipmanlari toplayabilirsem cok tesekkur ederim hepinize :saygilar: