Emin Kurt - Sim video paylaşımına başlayım :)

biraz geciktim bu sefer :islik: ama simülasyona devam %p
bugün 2 video atacağım öncesi basic circle daha sonra invert hover denemesi :thumbup:

not: özellikle trex 450 ile denemeler yapıyorum. :saygilar:
zor olsada bu şekilde çalışmak hoşuma gidiyor :) bendede trex 450 plus var :coolxf: birgün onunda canlı videosunu atarım inşallah :saygilar:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

invert uçuş denemesi
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle geç geri dönüş için kusura bakma Emin. Bir şekilde gözümden kaçmış :-\

Gelelim uçuşlara. Öncelikle Basic Circle artık tamamdır, hareket gayet iyi oturmuş ve düzgün çıkıyor :bravo:

Invert hareketinde Yen'i olmasına rağmen gayet başarılı :thumbup: Küçük bir tavsiye sürekli invert çalışma, arada mutlaka düz uçuş yap. Çünkü ilk invert Çalışması sırasında beyin çok konsantre olduğu için düz uçmayı unutabiliyor :laugh: ;D

Yeni çalışmalarını merakla bekliyoruz :RCKolik:

çok teşekkür ederim mehmet abi :yuppi:
güzel eleştirilerin beni gerçekten mutlu ediyor :hoppa:
ilk zamanlar hep invert uçtuktan sonra normal uçamadım bi süre : :'( olabildiği kadar dikkat ediyorum :)
merak ettiğim konu invertte noise önde mi düz uçmak lazım kuyruk önde mi ? ben noise önde uçmaya daha fazla alışmaya çalışıorum

emin kurt' Alıntı:
çok teşekkür ederim mehmet abi :yuppi:
güzel eleştirilerin beni gerçekten mutlu ediyor :hoppa:
ilk zamanlar hep invert uçtuktan sonra normal uçamadım bi süre : :'( olabildiği kadar dikkat ediyorum :)
merak ettiğim konu invertte noise önde mi düz uçmak lazım kuyruk önde mi ? ben noise önde uçmaya daha fazla alışmaya çalışıorum
Her iki yönüde çalışmanda büyük fayda var Emin ;)