En güzel kumanda çantası

Bu çanta tam biz modelcilere göre.Kumanda, şarj cihazı,piller vs. Sünger parçacıklari komponent ölçülerine göre çıkartılıp her biri düzgün bir şekilde yerleştirilebilir. Çok ta şık olur valla:coolxf:
Fikir için teşekkürler @Hakan Ülgenalp

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Buda benim çanta

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Dx9 un kendi kutusundaki köpüğü kullandım sağa sola takviyeler yaptım sıkıştırdım. Üst kısma pil vs. Koymak için bir çalışma yapılabilir ama ben pillerle kumandayı aynı çantada taşımayı tercih etmem

Bu konuyu görünce bende çanta arayışına girdim? Kendi çalıştığım mağazada, fişek taşımak için kulanılmak üzere tasarlanan bir çantayı kumanda çantası olarak ayarlamayı düşünüyoruz:halay::D

Bu çantanın siparişini verdim, çok yakışıklı :coolxf:
İçine kumanda, şarj cihazı, piller ve sahada gerekli sarf malzemeleri,hepsine ayrı ayrı yer yapılarak konulabilir.Yer yapma işi de önceden iz yapılmış minik sünger parçacıklarını çıkartarak kolayca yapılıyor.
Şık çantanızı açtığınızda herşey elinizin altında:)

Son düzenleme:
Orijinal çanta, güzelmiş.Sanirim risk açısından pilleri aynı yere koymayı tercih etmem dedin ama kumandanin kalbide lipo.Benim zaten piller asker gibi disiplinli,eve gelince önce storage mod,sonra dolap:angry: @Mustafa Hacılar

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Kumanda çantası derken saha çantası oldu :)Ben bu şekilde dizayn ettim, kişiye göre özelleştirilebilir.Fikirleriniz önemli, umarım beğenirsiniz. @Hakan Ülgenalp
Mehmet hocam senin hediye piller de ne yakışır bunun içine:saygilar: @Mehmet Kucuksari

Yanlız hocam sanırım bu sizin talihsizliğiniz, böyle bir olayı ancak espiriye konu yapabilmişsiniz ?
Beni tanısan aslında ne kadar şanslı olduğumu bilirdin. Zaten şanslı olmasam herhalde forum bugünkü durumuna gelmezdi. Şimdi esimin kendisi yok Allah’ı var :) hobi olarak her daim desteğini ve anlayışını esirgememiştir.

Bir de bu konu neden bu kadar uzadı anlam veremedim ?