ESM P47 Thunderbolt Montaj

Üstad daha nice keyifli, kırımsız uçuşlar olsun inşallah. Fotoğraflarda herşey çok güzel gözüküyor. :thumbup:
Ama herşeyden daha güzeli senin keyfinin yerinde olması bence. :)
Retrak olayı neyseki sorunsuz aşılmış, açılıp kapanma hızını yavaşlatmak için bir modifikasyon üzerinde çalışıyordunuz ondan mı kaynaklandı takılma ? Gerçi modeli sarsınca açıldığına göre muhtemelen mekanik bir takılma olmuştur diye düşünüyorum.

Ynt: ESM P47 Thunderbolt Montaj

Türker teşekkür ederim öncelikle, keyfim doruklarda :) vidyoda var ama evde internetim cok yavaş :( cokbtwmiz bir ucus ve inis oldu.

retraklardaki modifikasyon sonuc verdi kusursuz isliyor ancak dedigin gibi mekanik sikinti var :D inis takimi telleri 5.5 mm ince kaliyor, kalkista esniyor hafif yamulirsa yuvasina oturunca sikisiyor acilirlen zorlaniyor haliyle , bunuda halledicez bi sekilde :D :D

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Keyifler süper, uçuşlar harika, problemin sebebi ve çözüm bulunmuş %p Bir modelci daha ne isteyebilir ki :thumbup:

Allah keyfini daim edip, bizlere de izlemek nasip etsin üstad :bravo: Bir an önce pazartesi olsa da videoları izlesek ;)

Nazar değmesin. Uçak çok güzel, kırmışız uçuşlar.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Keyifler süper, uçuşlar harika, problemin sebebi ve çözüm bulunmuş %p Bir modelci daha ne isteyebilir ki :thumbup:

Allah keyfini daim edip, bizlere de izlemek nasip etsin üstad :bravo: Bir an önce pazartesi olsa da videoları izlesek ;)
abi bi hafta sonu gelirim yanınıza yada buyrun bi haftada siz gelin :)

Cihan KUL' Alıntı:
Nazar değmesin. Uçak çok güzel, kırmışız uçuşlar.

Cihan teşekkür ederim, Amin :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: ESM P47 Thunderbolt Montaj

Sümer Yamaner' Alıntı:
Sanırım sakal bırakacağım. Bu boyutta uçak ve tel iniş takımı... Yani... :p

Sakal bırakacak bir durum yok Sümer abi , tel iniş takımı dediğin içinden çıkan orjinal iniş takımları benim kendi uydurmam değilki :) benim iniş takımı alacak maddi gücüm yok şu aralar ki herkez kendi orjinal iniş takımına 400 küsür TL para veremez Sümer abi , bu aralar çok masraf ettim onlara ayıracak bütçem kalmadı.

birde bunlar içinden çıkan orjinalleri dediğim gibi , olmayacak olsa adamlar içine koymaz bunu

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut AKIN' Alıntı:
abi bi hafta sonu gelirim yanınıza yada buyrun bi haftada siz gelin :)
Valla cok iyi olurda ama solaklari durumu belli, benim hanimdan dolayi 1 tam gun izin almam bu aralar biraz zor :embarras: ama bakalim, Belkide yakinda yapariz bir supriz biz atlar geliriz ;) O zaman kadar videolar ile idare edecegiz gözüküyor ;)

Bu arada temizlenen saha oldukca guzel gözüküyor, ellerinize saglik :thumbup:

Ya ben mi yanlis goruyorum, emin olamadim ama sanki kanatlara ışık takilmis gibi :rolleyes:

Video süper üstad, hele bir de arkadan orjinal ses cıkaran yok bu, koptum valla :lol: Önce arkada başka bir video çalışrı diye düşündüm. Geri sarıp devam edince, sizden birisi olduğunu anladım :laugh: Kimin sesi bilemedim ama süperdi :D

Son dakikalarda inişten hemen önce pas geçişin yürek hoplattı ki videoyu çekenler de benle aynı fikirde ;) Özellikle yakın paslar harika :thumbup: Bir de keşke video çekilirken zoom yapılabilse o zaman 4x4 olacakmış :) Fakat iniş gayet başarılı olmuş, tebrik ederim %p

Uçuş çok net olmuş üstad, dediğin gibi bir ara retraklar stres yaratıyor ama sonra herşey yoluna giriyor. :thumbup:

İniş de çok başarılı tebrikler. :coolxf:

Video süper üstad, hele bir de arkadan orjinal ses cıkaran yok bu, koptum valla :lol: Önce arkada başka bir video çalışrı diye düşündüm. Geri sarıp devam edince, sizden birisi olduğunu anladım :laugh: Kimin sesi bilemedim ama süperdi :D

Son dakikalarda inişten hemen önce pas geçişin yürek hoplattı ki videoyu çekenler de benle aynı fikirde ;) Özellikle yakın paslar harika :thumbup: Bir de keşke video çekilirken zoom yapılabilse o zaman 4x4 olacakmış :) Fakat iniş gayet başarılı olmuş, tebrik ederim %p

bende ilk izlediğimde noluyo be radyomu karıştı araya demiştim :lol: :lol: meğer bizim Gökhan abiymiş :lollol: :lollol:

imnişte 2 kere pas geçtim 2 side deneme idi birinde flaplı birinde flapsız deneme yaptım , uçağın yaklaşma hızını öğrenebilmek için :) vidyo benim yeni telefon LG G2 ile çekildi aslında çekilirken telefonda zoom yapma özelliği var ama vidyoyu çeken Yücel abi bunu bilmiyordu doğal olarak :D

iniş çok başarılıydı gerçekten modelden 350gram kadar kurşun söktüm spinner takınca , spinner ağır diye, ve inişlerde ciddi bir kontrol artışı yaşadım :D

Türker Akgün' Alıntı:
Uçuş çok net olmuş üstad, dediğin gibi bir ara retraklar stres yaratıyor ama sonra herşey yoluna giriyor. :thumbup:

İniş de çok başarılı tebrikler. :coolxf:

Retraklar o gün aklımı aldı Türker :D ama hallediyorum çelik yay telinden iniş takımları hazır :D iniş şahaneydi tadı damağımda kaldı :D :thumbup: :thumbup:

Dün evde vidyoyu convert edip yüklemiştim kalite epey düşmüş :D az önce tekrar yükledim vidyoyu HD olarak :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut AKIN' Alıntı:
....
Dün evde vidyoyu convert edip yüklemiştim kalite epey düşmüş :D az önce tekrar yükledim vidyoyu HD olarak :)
Eline sağlık üstad şimdi çok daha keyifli oldu. :thumbup:

............
Ya ben mi yanlis goruyorum, emin olamadim ama sanki kanatlara ışık takilmis gibi :rolleyes:

Üstad daha önce sorduğum şu soru arada kaynadı galiba :)