F-18F Marine Corps

Orijinalde adam sanki fotoblok değil de kalınca bir köpük kullanmış gibi de o nedenle sordum. Aslında ince styropor kullanıp üzerine bir kat kağıt yapıştırınca da sanki fotoblok gibi olur mu diye de düşündüm.

Yok Abi adam da fotoblok kullanıyor. Tabi dediğin de olabilir. Ama neden uğraşalım ki hazır yapıştırılmışı var. Zaten fotoblokta tam olarak tarif ettiğin şey. :D:D

Akşam gövdeyi bitirdim. Sırada elektronikler var. Bitecek gibi.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son olarak da benim ufaklığın geleneksel pozu. Bu fotoğrafı çekmeden bırakmıyor yakamı kerata. :D:D

Merhaba... Kumanda ayarlarınızı paylaşırsanız cok sevınırım elımde zohd dart var ve kumanda ayarlarında zorlanıyorum.(kumandalarımız aynı)

• Beğen
Tepkiler: Nesimi Sakmak
Herkese teşekkürler.

Merhaba... Kumanda ayarlarınızı paylaşırsanız cok sevınırım elımde zohd dart var ve kumanda ayarlarında zorlanıyorum.(kumandalarımız aynı)

Gürhan Bey kumandalarımız haricinde ortak bir noktamız yok. Hangi ayarlardan bahsediyorsunuz. Benim birbirine benzeyen iki uçağımda bile ayarlar farklıdır. Zaten böyle standart bir şey yok. Sorununuzla ilgili bir konu açarsanız buradan yardımcı olabilecek birçok arkadaşımız var. Bu kumandayı sadece ben kullanmıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Gürhan Avcı
ben sorunun ne oldugunu bir video cekip konu acım en iyisi cunkı sorun ne onu bıle bılmıyorum servolar o kadar az hareket edıyorkı ucak o hareketle bence donus falan yapamaz gibime gelıyor. Teşekkürler

Nesime hocam eline sağlık, modelin gerçekten albenisi çok yüksek. :bravo: :bravo: :bravo:

Çok ilgi görecek bir konu ve model olacak. Bu konuyu birde güzel uçuş videosuyla taclandırınca tadından yenmez. :RCKolik:

Geleneksel pozumuzda çok güzel, maşallah. :thumbup:

• Beğen
Gerçekten tahmin ettiğimiz gibi çok keyifli bir model olmuş. %p
Paylaşım için teşekkür ederiz Nesimi Hocam. :bravo::RCKolik:

• Beğen
Yok Abi adam da fotoblok kullanıyor. Tabi dediğin de olabilir. Ama neden uğraşalım ki hazır yapıştırılmışı var. Zaten fotoblokta tam olarak tarif ettiğin şey. :D:D

Akşam gövdeyi bitirdim. Sırada elektronikler var. Bitecek gibi.

Son olarak da benim ufaklığın geleneksel pozu. Bu fotoğrafı çekmeden bırakmıyor yakamı kerata. :D:D

Deneme uçuşu yapmış biri olarak yorumluyorum hem görsel olarak göze hitap ediyor hemde uçuşu güzel bir alet her eve lazım :D