Fastlad Yılbaşı İndirimi 2016... %15....

Fastlad Yılbaşı İndirimi 2016... %12.5....

Hücuuuuuuummmm..Allah Allah , Allah....... :halay: :lol:

Ama olmadı şimdi biz en az %20 bekliyorduk :laugh: :D

Alışveriş çılgınlığı başladı. Şimdi ince ince bir bakalım neler alınabilir :p

Enteresan :-\ daha birşey alan olmamış :laugh: . Fırtına öncesi sessizlik mi yoksa ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ama olmadı şimdi biz en az %20 bekliyorduk :laugh: :D

%20 olsa bir şeyler düşünülebilir de normalde zaten isteyince %10 civarı veriyorlar ve %12.5 bana çok cazip gelmiyor :laugh:

Ben iki tane pil ve konnektör aldım. Baktı baktım alacak pek birşey kalmamış :)

İndirim oranı malesef hayalini kurduğumuz kadar çıkmadı , gerçi model alacaklar modellerini çoktan aldı, hatta maidenlerin bazıları yapıldı bile ama , biraz daha iyi olaydı birkaç ıvır zıvır alırdık...Sağlık olsun , seneye daha güzel kampanyalar olur inşallah...(modelcinin karnını yarmışlar , kırk tane gelecek sene çıkmış... :laugh: )

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
%20 olsa bir şeyler düşünülebilir de normalde zaten isteyince %10 civarı veriyorlar ve %12.5 bana çok cazip gelmiyor :laugh:

Abi ben hiç istemeyi akıl edememişim adamlardan, kimden nasıl istiyoruz indirimi?

Kağan Kazancı' Alıntı:
Abi ben hiç istemeyi akıl edememişim adamlardan, kimden nasıl istiyoruz indirimi?

Kağan, almayı düşündüğün ürünleri öncelikle sepete ekliyorsun sonra iletişime geçip indirim talep ediyorsun, yazarken forumlarda sizin dükkanın reklamını yapıyoruz gibisinden birşeyler yazabilirsin :laugh: forumca çoğunluk sanırım Andy ile diyalog kuruyor ve genellikle %5 indirim garanti gibi oluyor, ürününe görede %10 ve az daha üzeri verebiliyorlar.

Sadece Fastlad da değil Midland da indirim talep edince veriyor. :)

Bencede çok cazip indirim oranı değil.. Şöyle pilot tr gibi % 30 40-50 olsaydı düşünürdük birşeyler :)

Şu Andy ile biz de bir tanışsak fena olmayacak :p , ama kanki olmak için yüklü siparişler vermek icap edebilir :D ....Düşündüm de , ı'ıı , kapital kökenli kankalık pazara kadar gider , biz ilişkimizi yine mesafeli ve bedeli kadar sürdürelim.... :laugh:

Şaka yapıyor sanırım arkadaşlar :)

Ben de mesela x ürününün normal fiyatını 10000 lira gösterip, bunun üzerinden %60 indirimle 4000 liraya satınca büyük bir indirim yapmış oluyorum galiba :D

İndirimin yüzdesini değil de, neyi nerden kaça aldığımızı irdelersek... Neden sürekli fastlad, Midland, flyinghobby, helipross gibi sitelerden alışveriş yaptığımızı çözeriz.

Ben de istiyorum yurtiçi kazansın ama, önceliğim kendi cebim. Pahalı bi hobi icra ediyoruz ve para kolay kazanılmıyor :)

Dışarıdaki %12 indirim Türkiye'de ki %40 indirime denk geliyor. Genede aynı fiyata varsa Türkiye'den alıyorum stok yoksa veya daha pahalıya geliyorsa dışarıdan alıyorum. Bu söylediğim indirim zamanları için geçerli .