Fastlad Yılbaşı İndirimi 2016... %15....

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ben de tam olarak ona istinaden söyledim zaten. Daha önce bir iki kez aynı ibare geldi bana da (özellikle kargosunu ayrıca ödediğim ups ve dhl gibi seçeneklerde)

Rasim kargoyu ayrıca nasıl ödüyorsun ? Siparişini teslim alırken mi yoksa sistem daha sonradan kargo bedelini belirleyip tekrar sistem üzerinden mi ödüyorsun ? Kargo bedeli sürpriz mi oluyor ?

Bugün bana da siparişimle ilgili bu sabah mail geldi, tamamen aynı kelimelerden oluşuyor.

Hello,
Your order is now being processed and will be dispatched once we re-open after the holiday period.
No amendments can be made to this order
If you have chosen a tracked delivery service you will receive confirmation once shipped.
Thanks

Çok takılmamak lazım yani, standart bir copy paste ifade...

Oğuzhan dhl veya ups ile öyle oluyor. Önce paketin ücretini ödüyorsun sipariş sisteme düşüyor. Sonra sana belli bir miktar kargo ücretini ödemen gerektiğini mail ile bildiriyorlar, linkini paylaşıyorlar. Onu da ödeyince pending olan siparişin processing aşamasına geçiyor. İki gün sonra eline geliyor (ups ile), dhl ile ise 4-5 gün sonra alıyorsun çünkü herşeyi gümrüğe sokuyorlar, üzerinde yazana inanmıyorlar. İndirimleri gözönüne almıyorlar, hatta kullanıcı girişi yapmayı bile zor öğrettik adamlara... Ödemen gerekenden daha fazlasını ödüyorsun kısaca...

Andyye mail atıp işte şunu şunu alacağım ama 2kg dan ağır, haliyle ups ile isteyeceğim. Aşağı yukarı kaç tutar gibisinden sorarsan, sürpriz olmuyor. Körleme girersen sürpriz oluyor, her halükarda 25-40 pound arası bişey tutuyor.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bugün bana da siparişimle ilgili bu sabah mail geldi, tamamen aynı kelimelerden oluşuyor.
.....
Aynı mail 1 saat önce bana da gelmiş :)

Anlaşılan o ki, yılbaşı nedeniyle kargolamalar geçicek. Bu arada mevcut pakete şunu da ilave et, bunu da çıkar muhabbeti olsun istemiyorlar diye düşünüyorum ;)

Yormayın bizi diyorlar akşamdan kalmayız :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bana da bire bir aynı mail geldi,
fastlad hesabı açınca pending olan ifade değişmiş, ürün adedi felan yazıyor, Avrupa KDV yok diyor :-\ processing diye bir ifade yok.
Birde takip numarasını yine mail yoluyla mı bildiriyorlar acaba :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:

Hello,
Your order is now being processed and will be dispatched once we re-open after the holiday period.
No amendments can be made to this order
If you have chosen a tracked delivery service you will receive confirmation once shipped.
Thanks

Çok takılmamak lazım yani, standart bir copy paste ifade...

Oğuzhan dhl veya ups ile öyle oluyor. Önce paketin ücretini ödüyorsun sipariş sisteme düşüyor. Sonra sana belli bir miktar kargo ücretini ödemen gerektiğini mail ile bildiriyorlar, linkini paylaşıyorlar. Onu da ödeyince pending olan siparişin processing aşamasına geçiyor. İki gün sonra eline geliyor (ups ile), dhl ile ise 4-5 gün sonra alıyorsun çünkü herşeyi gümrüğe sokuyorlar, üzerinde yazana inanmıyorlar. İndirimleri gözönüne almıyorlar, hatta kullanıcı girişi yapmayı bile zor öğrettik adamlara... Ödemen gerekenden daha fazlasını ödüyorsun kısaca...

Andyye mail atıp işte şunu şunu alacağım ama 2kg dan ağır, haliyle ups ile isteyeceğim. Aşağı yukarı kaç tutar gibisinden sorarsan, sürpriz olmuyor. Körleme girersen sürpriz oluyor, her halükarda 25-40 pound arası bişey tutuyor.

Teşekkür ederim Rasim...

Şöyle bir şey eklemişler ama konuyu tam kavrayamadım :rolleyes:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Şöyle bir şey eklemişler ama konuyu tam kavrayamadım :rolleyes:

Indirim çeki.

50 GBP alışveriş yapınca Ocak ayında geçerli 10 GBP hediye çeki alıyorsun. Bir kişi maxsimum 100 GBP indirim çeki alabiliyor..... gibi bir şeyler

50£ hediye çeki alıyoruz, ocak ayında geçerli olmak üzere 10£ daha değerli oluyor. Yani 60£'luk malzemeyi 50£ ödeyerek alıyoruz. Kabaca %16 indirim gibi oluyor. Tabi alınacak malzemenin fiyatını iyi denk getirmek lazım, hediyelerin fazlası yanıyor :D 1000£ max kişi başına.

Pompalı nitro motor alacaktım indirimin başladığı gün stokta bitti , az önce mail attım indirimden yararlanamadım stokta olmadığı için dedim.

Stoklara geri geldiğin de %10 da olsa indirim uygular mısınız diye altına not iliştirdim bakalım ne diyecekler :D

Valla iki gün önce %15 lik indirimde pek bir şey bulamadık alacak, bunda da pek sanmıyorum :D

Bir de tabii stoklar eridi bitti bu geçtiğimiz indirimde...

Yeni konu açmaya değmez burdan duyurayım. Mutlaka görenler olmuştur da, görmeyenler de atlamasın. Malum 700 heli kullanıcısı çok.

Fastladde Edge 693 ve Spin Red Tip 685 paller indirimde... Edge indirime düşünce hemen tükendi. Spin hala var.

Kargo dahil 225 liraya geliyor. Makul bir fiyat...