Fırçasız motor- Pervane adaptörü

Önerdiğim videoyu en azından önerdiğim kısmını izlediniz mi? Çünkü bu soruya kendiniz bu şekilde çok kolay cevap verebilirsiniz.
Video karanlık elinizdeki somun yalama olmuş ise boşa dönüyorsa açılabilir. Pervaneyi ve motor yönünü ters seçerseniz açılabilir.

Her şey doğru yaparsanız ve mekanik arıza yoksa açılmaz.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Önerdiğim videoyu en azından önerdiğim kısmını izlediniz mi? Çünkü bu soruya kendiniz bu şekilde çok kolay cevap verebilirsiniz.
Video karanlık elinizdeki somun yalama olmuş ise boşa dönüyorsa açılabilir. Pervaneyi ve motor yönünü ters seçerseniz açılabilir.

Her şey doğru yaparsanız ve mekanik arıza yoksa açılmaz.
Çok sağolsun üzülmüştüm o kadar para verdik 15 gün bekledim bozuk mu diye düşünüyordum

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bakabilirsiniz nerede yanlış yapıyorum abiler ablalar döndükçe somunu çıkartıyor diğer yöne dönemiyor zaten somun sıkıştırıyor

Taktığınız pervane (videodaki) ters bir pervane.
Somunu sıkma yönünü videoya kaydetmemişsiniz. Muhtemelen o da saat yönünde sıkıştırılan standart diş somun. Ve pervane normal saat yönünde dününce somun gevşer. Gösterdiğiniz düzenekte eğer somun standart sağ diş ise, pervanenin de saat yönü tersine dönen bir pervane olması gerekir. Ya da çift somun kullanılmalıdır.

Çok fazla soru sordum ama aklıma 1 soru daha takıldı bu motorun ucunda bir şey bu ucu direk esc'ye lehim mi yapıcam yoksa ucuna erkek pin falan mı takıcam

Kerem o kadar temel o kadar basit seyler soruyorsun ki, sanirim hicbir konuyu okumuyor, hic arastirmiyor, sadece soruyorsun. Ama burda kimse sana ozel egitim vermek zorunda degil. Bu sekilde giderse yakinda kimseden cevap alamazsin.

Yeni baslayan konularimizi oku once, ondan sonra anlamadigin yerleri yine bu konu altinda sor. Bu is boyle olur, once okur arastirir, sonra yardim istersin.