Fırçasız Motor Sarımı

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Fırçasız Motor Sarımı

Sen aynen devam et Rasim abi. Pire için yorgan yakmaya gerek yok, biz zevkle takip ediyoruz zaten konularını.. [emoji7]

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Fırçasız Motor Sarımı

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ülke ile ilgili yorum yapmıyorum Türker abi, alınıyor arkadaşlar :)

Bundan sonra ürün tanıtım, helifreakten faydalı konular, haberler... Paylaşımlarım böyle olacak :) Gerçi o zaman da firma ile anlaşman mı var diye ithamlarda bulunuyorlar ;D
Bi türlü yaranamıyordu :lollol: :lol:

ediz islam dumankaya

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Fırçasız Motor Sarımı

Emre tek kelime ile ayakta alkislanicak tam anlamiyla muhendislik ve teknik anlamiyla dolu dolu bir konu olmus , daha once turkiyedeki hic bir forumda kaynakda gormedim ( var ise ben denk gelmedim ) helal olsun abi bravo [emoji106][emoji106] hayranlikla okudum izledim , ve el isciligin de fabrika gibi muntazan super cidden . Emegine eline saglik .

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Vay be 4 yil gecmis. Konunun fotolari patlamis. Umarim bilgisayarimin bir yerlerinde bu fotograflar hala duruyordur. Cok uzulurum yoksa.

Bu motoru 4 yildir kullaniyorum. Sicakta kullandim, sogukta kullandim, yagmurda yasta kullandim 😄 Masallah, tik demedi. Simdi artik 7-14s donemimin sonuna gelmis bulunuyorum. Bu salgin donemini bir delilik yapmadan atlatmis gibiyim. Uamrim olmaz ama, eger bu is uzar veya ikinci bir dalga gelirse, korkarim bu motoru daha yuksek kv verecek sekilde yeniden sarmayi dusunebilirim. Umarim dusunmem 😄

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu salgin donemini bir delilik yapmadan atlatmis gibiyim. Uamrim olmaz ama, eger bu is uzar veya ikinci bir dalga gelirse, korkarim bu motoru daha yuksek kv verecek sekilde yeniden sarmayi dusunebilirim. Umarim dusunmem 😄
Aman kardeşim bence hiç elleme :D:lollol:

Muhittin Şentürk

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Konuyu okurken ortaokul yaz döneminde bobinaj atölyesinde çalıştığım zaman aklıma geldi. Güzel konu ellerine sağlık abi.

• Beğen
Tepkiler: Emre Kaman