Fiyat Öneri Dynam Hawksky ve WlToys V922

serkan uysal

Yeni Uye
Merhabalar uzun zamandır hobimden ve forumdan uzağım 2014 te aldığım ekipmanlarımı satmaya karar verdim ancak aşağıda özelliklerini belirttiğim ürünlerin değeri nedir hiçbir fikrim yok.İlan açaken mecbur doldurmak zorunda olduğum için 700 tl yazdım ancak değerleri nedir hiç bilmiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim saygılarımla.

Merhabalar 2014 yılında aldığım bu iki seti mağlesef hemen hemen hiç uçuramadım.Hawksky da bir kanat kırıma uğradı ama eskisinden çok daha sağlam yapıştırıldı.Mekanik en ufak bir sorunu yok sadece pervanesi kırık ve pili ölü durumda.Başka hiçbir problemi yok.Kutusuyla birlikte duruyor ilk günkü gibi.

V922 sadece pili ölü başka hiçbir problemi yok yedek parçaları bile açılmamış olarak duruyor pervane vs..Kozmetik olarak orta derecede önemsiz bikaç çizik var.

Son düzenleme:
Fiyat önerisi sunmak biraz zor. Kimisi çok uygun fiyata satar. Kimisi pahalı satar. Alıcılarda böyledir. Kimisi hakkını verip almak ister. Kimisi öldürmek ister. Yani eski ilanlara yada benzer ilanlara bakarak kendiniz bir sonuca varmanız doğru olacaktır.

Fiyat önerisi sunmak biraz zor. Kimisi çok uygun fiyata satar. Kimisi pahalı satar. Alıcılarda böyledir. Kimisi hakkını verip almak ister. Kimisi öldürmek ister. Yani eski ilanlara yada benzer ilanlara bakarak kendiniz bir sonuca varmanız doğru olacaktır.

Ali Bey cevap verdiğiniz için teşekkürler öncelikle, ciddi bir araştırma yaptım aslında konu açmadan önce ancak bu iki model eski olduğu için pekbir fiyat bilgisi edinemedim.V922 aşağı yukarı belli ancak Dynam Hawksky neredeyse piyasada ikinci el ve sıfırı hiç yok.Dolayısıyla asıl merak ettiğim Dynam Hawksky ve ne fiyat biçmem gerektiğini hiç bilmiyorum.2014 te yanlış hatırlamıyorsam 850 tl civarı bir para vermiştim diye hatırlıyorum ama emin değilim.

Bende elinizdeki modelin v2sine baktım. 1300 civarı diyor.
2014 dün 850 lirası... az para değilmiş :D

Muhakkak iyileştirmeler yapılmıştır. Ufacıkda olsa :D Modelleri ayrı ayrı fiyatlandırmanız doğru olur bu arada. Ve detaylı resimler sunmanızda..