Flysky kumanda

İlgi Alanı
Uçak
Merhaba ben rc uçak icin kumanda alacağım 2 ilan var flyksy i6x modeli kumanda farkları birinde fs ia10b alici birinde fs ia6b hangisi alınmalı ia10 lu ilan daha ucuz

Forum kuralları gereği lütfen mesaj yazarken Türkçe yazım kurallarına ve özellikle de noktalama işaretlerine dikkat ediniz. Bu yazdığınız mesajların başkaları tarafından daha rahat okunup, anlaşılmasına yardımcı olacaktır.:saygilar:

Merhaba ben rc uçak icin kumanda alacağım 2 ilan var flyksy i6x modeli kumanda farkları birinde fs ia10b alici birinde fs ia6b hangisi alınmalı ia10 lu ilan daha ucuz

Flysky FS-I6X 10 Channel kumanda yanında 10 kanal FS-İA10B alıcı almalısın. (Bütcemize göre başlangıç) Örnek . Ben bunu çin sitesinden daha uyguna almıştım. Çok soru sorma oku, çok kızıyorlar. Ayrıca alırken bu kumandanın mod 2 olanını al.

Sözlerim belki ofansif geliyordur okuyan kişilere ancak belirtmekte fayda var ki burası bir forum platformu. Sohbet odasından farklı bir durumu var forumlarin...

Forumlarda konular malumunuz güzelce gruplanır, alt gruplara ayrilir, konular kendi icinde indekslenir vs...

Bkz.

Diger bir yandan dikkat ederseniz forum'daki yazim dili, uslup sohbet odalarindan farklidir (zaman zaman hepimiz sululuk yapabiliriz, istisnalar ayri). Bir konunun uzun vadede takibi mumkun olabildigi gibi, amator ortamda da bir nevi literatur olusmasina da katki sunar. Bu evrilen bilgi sisteminin islevsel olmasi icin tarama olmazsa olmazlardan...Ayni konu gecmiste acilmis ise, altina yazmaniz durumunda bilgi cogalir ve tek kaynaktan erisilir hale gelir ve daha fazla katki saglar kullanicilara...

Buna en guzel ornek Flyinggiants'daki "Gas Engine Tuning for newbies" konusunu benim gorusume gore:

Bkz.

Post 2006 yilindan, ancak Flyinggiants eski FlyingCircus mirasi oldugundan ilk konu yanlis hatirlamiyorsam 2001-2002 yilinda acilmisti Circus'ta... Hepsini hatmetmis olmama, motorlarla oldukca icli disli olmama ragmen, zaman zaman yahu su kilavizda ne diyordu diye bi donup tazelerim hafizami. Bu paylasim bilimsel mi ? Hayir... Resmi bir dokuman mi ? Hayir... Ama guzel bir kilavuz ve sizi uretici-reklamci-pazarlamaci sarmalinin disarisinda tutarak kiymetli bir bilginin elinizde olmasini sagliyor; bunu saglayan araci kurum da FORUM... 2001 yilindan, yani bugun itibariyle 22 yasinda post.

Bunca yazi, icerik ve paylasim emek yogun olarak yapiliyor. Bizler bu isten maddi cikar saglayan, menfaat devsiren insanlar degiliz, tamamen fedakarca eldeki malumati yaymak ve yeni malumat edinmek adina paylasimlar yapiyoruz.

Dolayisiyla sohbet odasinda degil de Forumda oldugunuzun bilinciyle tarama yapmak ve onunuze cikanlari okumakla baslamaniz bir luks degil, gecmis emeklere verilen saygi neticesinde zorunluluktur...

Haydi hayirli forumlar...

Ne sorsam atsam suç arkadaş bizde okumaya çalışıyoruz ama acil indirim var bitmeden hemen yazayım dedim

İndirimlerin %90ı sizin düşünmeden satın almanızı sağlamak içindir. 50-100-1000₺ fazla verin ama düşünerek(okuyarak, bilerek) alışveriş yapın. Daha az para harcarsınız..

• Beğen
Tepkiler: Ömer Erkan
Yeterince bilgi vermeden fikir soruyorsun sevgili kardeşim. Örneğin sıfır mı ikinci el mi alıyorsun? İkinci el kumanda sadece bildik birinden alınır. Nasıl bir uçak uçurmayı planlıyorsun? Trainere 4 kanal yeter. Scale warbird için bazen 10 kanal az gelir.
Bunları bilmeden ne diyelim sana?

Anlamıyorum be abi ne hallere girdiniz yok yetiştiremedik indirime vs vs alt üstü soru sordum bu ne dir cevaplamazsiniz olur biter bu tepkiler ne yanlış anlamış bazı kişiler

Anlamıyorum be abi ne hallere girdiniz yok yetiştiremedik indirime vs vs alt üstü soru sordum bu ne dir cevaplamazsiniz olur biter bu tepkiler ne yanlış anlamış bazı kişiler

Üslupsan kastım tam da bu idi... Canlı örneğiyle karşılaştık....

Burası, ford focus facebook grubu değil. Ne diyorsunuz beyler hangi şanzıman tutuluyor, her 10.000 de bir yağ mı değişir, demek ki kronik bir sorun geyiğini çevirmeniz maalesef mümkün değil forum ortamında...

• Beğen
Tepkiler: Okan akça