Duyuru Forum erişiminde yaşanan SSL sertifika sorunu

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.

Ali Emre KAYGIN

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Bu sabah forumu açmaya çalıştığımda sertifika hatası ile karşılaştım

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sertifika ayrıntılarına baktığımda süresinin geçmiş olduğunu gördüm.

Hata sadece bende mi var başka karşılaşan oldu mu?

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Aynı sorun bende de oldu.:saygilar:

Ben de açamadım sertifika süresi ila alakalı geçici bir durum sanırım. Bilgisayarımın tarihini 2 gün geri olarak ayarladım ve açıldı :)

Evet arkadaslar sorun hepimizi etkiliyor su anda. Normalde otomatik olmasi gereken guncelleme bir sekilde gerceklesmemis ve sure dolmus. Mehmet abi konu ile ilgilenecek.

Normalde gelismis-> siteye ilerle secildiginde sorunsuz kullanilabilmesi lazim. Mobil temamiz sorunsuz calisirken, masaustu temamiz ise karisiyor.

Evet arkadaslar sorun hepimizi etkiliyor su anda. Normalde otomatik olmasi gereken guncelleme bir sekilde gerceklesmemis ve sure dolmus. Mehmet abi konu ile ilgilenecek.

Normalde gelismis-> siteye ilerle secildiginde sorunsuz kullanilabilmesi lazim. Mobil temamiz sorunsuz calisirken, masaustu temamiz ise karisiyor.

Normalde gelismis-> siteye ilerle secildiginde açılıyor ama grafikler ve fontlar maalesef saçmalıyor. ( bende öyle :( )

Arkadaşlar,

Ücretsiz SSL Güvenlik sertifikası kullandığımız için 3 ayda bir yenilenmesi gerekiyor.

Normalde sistem bunu otomatik olarak süresi dolmadan hemen önce yeniliyor. Fakat bazen su an yaşadığımız gibi bu yenilemede sıkıntı yaşanabiliyor.

Konuyu takip ediyoruz. İnsallah gün içerisinde sorun çözüme kavuşmuş olacak.