Duyuru Forum Yenilikler-2 : Tam EMOJI Desteği

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Hatırlayacağınız üzere yakın zamanda forumda EMOJI desteğini aktif etmiştik.

EMOJI Desteği eklenmiştir.
Şimdi ise eksik kalan kısımları tamamlıyoruz :hoppa::halay:

1- Cepten yazılan Emojiler artık PC dahil tüm cihazlarda STANDART şekilde görüntülenecek.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2- PC'den yazarken de EMOJI kullanmak mümkün olacak.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
İşte bu süper olmuş. %pİnsan yazarken, telefondaki emojilere alıştığı için onları kullanma ihtiyacı hissediyor.
Ki, artık sadece emojilerle bile yazışıldığı şu zamanlarda forumumuz daimi yenilikçi ruhu ile güzel bir karar almış, TEBRİKLER !:thumbup:

Forum mükemmele doğru gidiyor, eksik bulamayacağız böyle giderse Mehmet abi. :bravo:

Üyelik aidatlarına zam mı gelecek acaba diye korkmaya başladım doğrusu. :lollol: :lol: :lol:

Hep o Evren'in yüzünden. miyamide yazlık neyimize yetmiyordu :mad: Durduk yere başımıza iş çıkardı sendiyego falan diye, yeni masraf açtı :p

Emeğine sağlık Mehmet abi, mobilden çok ifade bırakmıyorum pc de olanlar bana yetiyor ama olsun, çeşitlilik güzeldir :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Mesaj yazarken kullandığım emojilerin açılması da yaklaşık 30-40 saniye sürüyor ve bu esnada telefon kitleniyor adeta, sanırım bu durumdan Mehmet haberdardır , ya da benim android problemli olabilir

Mesaj yazarken kullandığım emojilerin açılması da yaklaşık 30-40 saniye sürüyor ve bu esnada telefon kitleniyor adeta, sanırım bu durumdan Mehmet haberdardır , ya da benim android problemli olabilir
Xenforo resmi sitesinden takip edebildiğim kadarıyla dediğin gibi bazı model telefonlardan bu tür sıkıntılar yaşanıyormuş :rolleyes:.

Şu an için cepten en uygun yöntem kendi KLAVYE EMOJILERI kullanmak kardeşim ;)

Onun haricinde PC'den GÜLÜMSE kutusu artık EMOJIleri de çektiği için biraz daha geç açıyor. Bu konuda rapor edilmiş durumda. Bakalım yakında düzelme olacak mi ?