Forza 450 Pal tutucularda ki boşluk

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar

Konu hakkında ki geldiğim noktada bir bilgilendirme yapmak istiyorum.

Jr japonya'ya yazdığım maile cevap döndüler. Boşluğun çok fazla olduğunu ve nereden aldığımı sordular. Fast-lad'dan alındı diye tekrar geri döndüm. Onlarda Fast-lad'in ingiltere distribütörü olduğunu, fast-lad ile temasa geçerek bana yeni bir parça sağlayacaklarını belirttiler.

Bu caponlar bir harika :)

İşte marka farkı budur , biraz pahalı olsa da , firma böyle ciddi ise , ürününün bir şekilde mutlaka arkasında duruyor..... :thumbup:

Ki kampanyada çok da ucuza aldık. 500 liraya kaliteli 450 sınıfı bulmak (kit+motor+esc+servolar) zor... Şu kurlarla artık imkansız :laugh:

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar

Konu hakkında ki geldiğim noktada bir bilgilendirme yapmak istiyorum.

Jr japonya'ya yazdığım maile cevap döndüler. Boşluğun çok fazla olduğunu ve nereden aldığımı sordular. Fast-lad'dan alındı diye tekrar geri döndüm. Onlarda Fast-lad'in ingiltere distribütörü olduğunu, fast-lad ile temasa geçerek bana yeni bir parça sağlayacaklarını belirttiler.

Bu caponlar bir harika :)

Hadi gözün aydın abi.. Boşuna japoncu olmamışız bugüne kadar. ;D

Cok guzel bir haber Ahmet. JR bu konuda gercekten tebrik etmek gerekiyor.

Bakalım hangi Parca gelecek ve onun durumu nasıl olacak. Gelince paylaşırsın insallah :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

JR'ı tebrik ediyorum %p

Geçmiş olsun tekrar problemin çözüldüğüne sevindim :)

evet abi demekki bu boşluk normal bir şey değil ve enterasan olan sen bu modeli gayet başarılı bir şekilde 1 pil uçurdun ve indirdin. %p :RCKolik:

Parça biran önce gelir inşallah Ahmet, problemin çözülmesine sevindim JR'ı da daha bir sevdim şimdi. :laugh:

Merhaba arkadaşlar

Konuyu hortlatmak gibi oluyor ama bilgilendirme yapmak istedim. Beklediğimiz parça nihayet gelebildi. Sürecin bu kadar uzamasının sebebi fastlad oldu. Ama kendilerine kızgın değilim :) Uzunca süren yazışmalardan sonra JR japonya parçaları direkt yolladı. Caponlar candır.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar

Konuyu hortlatmak gibi oluyor ama bilgilendirme yapmak istedim. Beklediğimiz parça nihayet gelebildi. Sürecin bu kadar uzamasının sebebi fastlad oldu. Ama kendilerine kızgın değilim :) Uzunca süren yazışmalardan sonra JR japonya parçaları direkt yolladı. Caponlar candır.
Bilgilendirme için teşekkürler Ahmet. Öncelikle gözün aydın, geçte olsa parçalar gelmiş :thumbup:

Bakalım montaj sonrası sonuç ne olacak. Merakla montaj neticesini bekliyoruz ;)

450 size helikopterlerde ana rotorda boşluk olmayanı pek denk gelmedi önceden 450 için farklı tipte feat şaftlar denedim somunlu dahil yine boşluk oluyor ister istemez tabi yana doğru değilde yukarı aşşağı :)