[Foto]: 26 Mayıs Arslanbey Buluşma Resimleri

gencer007

Çalışkan Uye
ÇOK VAKTİM OLMADIĞI İÇİN 1 SAATLİĞİNE GİTTİM.

MİNİK MODELCİLERİ DE GÖTÜRÜNCE 2 UÇUŞ SONRASI KALKMAK ZORUNDA KALDIM.

İLK UÇUŞ YAVUZDAN GELDİ ANCAK MOTORUN HAVADA DURMASI SONUCU VE AŞIRI RÜZGAR YÜZÜNDEN UÇAK TEPKİ VERMEYİNCE BANA MALZEME ÇIKTI. ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN DİYİP RESİMLERİ EKLİYORUM.

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

Ekli dosyalar

• 20130526_122901.jpg
    20130526_122901.jpg
    110.1 KB · Görülme: 129
  • 20130526_123639.jpg
    20130526_123639.jpg
    125.1 KB · Görülme: 128
  • 20130526_122921.jpg
    20130526_122921.jpg
    119.8 KB · Görülme: 127
26 MAYIS BULUIŞMA RESİMLERİ

35cc altı modellerle uğraşmamak lazımmış :coolxf:

26 MAYIS BULUIŞMA RESİMLERİ

Hüseyin Abi teşekkürler paylaşım için. :bravo: Pek kalabalık bir buluşma olmamış anlaşılan bu sefer.

Geçmiş olsun Yavuz. :( Çok birşeyi yok gibi görünüyor, kısa zamanda yine uçuşa hazır olacaktır eminim. ;)

Uğramak istiyordum sahaya fakat haftasonu program çok yoğun geçti. İnşallah haftaya görüşmek dileğiyle. :saygilar:

Hüseyin abi, gerçekten teşekkür ederiz. :thumbup:

Benim ve 1-2 kişi harici Arslanbey buluşma resimlerini paylaşan ender üyelerimizden birisisin. Sayende bu hafta sonu sahada olamadıysakta neler olduğunu görmüş olduk :bravo:

Yavuz Bey, kırım için geçmiş olsun, gerçi Türker'inde dediği gibi sen onu haftaya yetiştirirsin ;)

Bu hafta sonu hepi topu 2 kişimi uçuştaydınız yani?

Fotolar için teşekkür ederim Hüseyin Bey , görseller malesef Yavuz Beyin kırımına ait.Olsun , buluşma buluşmadır..
Yavuz Bey geçmiş olsun , modelinizin durumuna üzüldüm :( , ama hiç bir şey sağlıktan kıymetli olamaz , hele sizde bu azim olduktan sonra , daha çoook uçar o uçak eminim...Tekrar geçmiş olsun...

ASLINDA 7-8 FOTOĞRAF VARDI AMA BAZILARINI YÜKLERKEN YETKİ SINIRLAMASI VAR DEDİ BİRŞEY ANLAMADIM.MEHMET NE YAPTIN LA BANA ..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• 20130526_133328.jpg
    20130526_133328.jpg
    121.8 KB · Görülme: 23

Hüseyin Abi maşallah küçük hanım ne kadar büyümüş öyle, aman nazar değmesin :)
Şimdiden sahalarda, güzel D vitamini almış o gün. %p Gelebilseydik keşke, severdik.

YAvuz çok geçmiş olsun, umarım motor kullanılır haldedir, öyle gibi duruyor..
Hüseyin Abi, bebiş ne de tatlı olmuş öyle maşallah :D

Bende kisa da olsa ziyaret ettim. Mehmet abiden ilk ucagimi teslim aldim. Gene ilk ucusumu (havada alarak) yaptim. Tam ilk burun ustu cakisimi yapiyordum ki, Mehmet abi sagolsun kurtardi.

Ekibin bir kismi ile ile tanistim. Herkez cok yardimci, guzel bir ortam.

Tesekkurler, haftaya gorusme uzere.

Geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler, ancak modeli paket yapıp kaldırdım, bu aralar pek uğraşacak zamanım yok, zira 100-150 cc arası model için araştırma yapıyorum acele etmeden sakin sakin doğru kombinasyonu bularak güzel bir model toplamak niyetindeyim,smoke sistem, powerbox ciddi bi model toplayacağım. :saygilar:

Omer Erkan' Alıntı:
Bu hafta sonu hepi topu 2 kişimi uçuştaydınız yani?

Malesef kimi istanbula, kimi Paris Hiltona kimide kocaya kaçtı, bazılarının işi vardı bazılarının toplantıları geri kalan 3-5 modelcide sahadaydık, akşam saatlerinde Burhan amcamız geldi birkaç harakiri uçuş ve ters hower çakılmalarından sonra ben dayanamayıp Aydın bey le sahadan ayrıldım, umarım kıramamıştır modeli :lollol: :lol: