[Foto]: Eskişehir Buluşması - 13.06.15

buluşma çok güzel olmuş bursada nerdeyse hiç helikopterci yok insan kıskanıyor böyle toplantıları :) bu arada outrage fusion un parçaları çok az bulunuyor ben outrage ımı sattım elimde 1 tane sıfır feat şaft var onu uzun saçlı ağabeye hediye edebilirim isterse :RCKolik:

Eskişehir ekibinin kablosuz, havada şarj imkanı da var gördüğünüz üzere :laugh: [emoji1]

Videoların yükleninceye kadar BONUS olarak Ergün kardeşimizin YILDIRIMLAR altındaki uçuşunun resmini paylaşayım :thumbup:

Mehmet bey,Harika bir fotoğraf olmuş
Tebrikler... :bravo: :bravo: :bravo:

Can Sismaneli' Alıntı:
Eskişehir ekibinin kablosuz, havada şarj imkanı da var gördüğünüz üzere :laugh: [emoji1]

Evet küçük de olsa bir over-charge riski taşıyor ama ;D ;D

Eskişehir anısı... "Çadır gülleri"

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Erhan ustam , biz aslında Yozgat'tan tanışıyoruz :halay: , pozitiflik konusuna gelince , bunu iltifat olarak yorumluyorum :embarras: , bilakis , bazen o kadar karamsar oluyorum ki , ilk pil biterken artık bitse de şu uçuştan kırımsız kurtulsam diye dua ederim..... [emoji38]
Nasip tabii ki üstadım, sizleri ağırlamaktan , kendi memleketim de üstelik , bundan daha güzel bir onur ve gurur olabilir mi... Elbet bir gün olur inşallah ... :saygilar:
Hakan abi doğrudur . Ama benim ne kadar yazıkki hafızam zayıf kusura bakma. :(:( tazelemek lazım. :) :) :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hahaha çadır gülleri çok iyimiş. :laugh: