[Foto]: Solaklar 02.12.12 Bulusması

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bugun yağmurlu bir güne uyandık :( 11:00 civari hafif güneş açarken Yavuz Bey tlf aradı ve "Hadi gitmiyor muyuz" dedi. :rolleyes:

Doğrusu pek de gitmek istemedim. Sonra hadi dedim, en kötü ihtimal 1-2 saat oturup, muhabbet eder döneriz. :coolxf: Fakat iyi ki gitmişiz :thumbup: Hava öğleden sonra resmen bahar havasına döndü. :thumbup:

Sonra sahadan arkadaşları taciz etmeye başladık. Sağolsun ilk önce Ömer abi ve Altan Bey, daha sonra Kaya Bey ve Taner abi. En son da Tolga Bey geldi. Güzel bir sonbahar pazarı hep beraber olduk, güzel oldu :)

Günün ilk ve tek kırımı benden geldi :lol: Yeni denemeye başladığım "Tail-In Invert" denemem sırasında Trex 450 ile bir kırım yaşadım :)

Neyse fazla uzaktık, gelsin fotolar :saygilar:

Tüm album için TIKLAYINIZ:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Foto]: Solaklar 02.12.12 Bulusması

Ahhh Mehmedim geçmiş olsun,yine gitti mi bizim 450 cik.
Fazla bir zarar yok gibi görünüyor , tail boom ile flaybar rod gitmiş gibi,foto açısına göre kestiremedim ama pallerde gitmiştir olası bir ihtimal.Keşke her kırım bu kadarcık atlatılsa..Bilemiyorum buradan anlayabildiğim kadar,inşallah çok değildir hasar.. :-\
Neyse,tekrar geçmiş olsun kardeşim....

Mehmet geçmiş olsun böyle güzel bir günde yapmış olduğun bu kırım seni üzmüş olmalı .Fotolardanda anladığım kadarıyla uçmak için çok güzel bir gün olmuş.Tüm modelci arkadaşlarıma buradan selamlarımı gönderiyorum.

Tesekkurler Hakan ve Oguz abi. :saygilar:

450 kirimlara alisti ben de toplamaya. :lollol: Ogrenmenin bir bedeli var ben de onu karsilamaya calisiyorum. :laugh: yoksa ayni sekilde uc uc nereye kadar :lol:

NOT: 500 luk ise alisik degil cok sukur :)

yakında alışır kanki.

Ynt: Ynt: [Foto]: Solaklar 02.12.12 Bulusması

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tesekkurler Hakan ve Oguz abi. :saygilar:

450 kirimlara alisti ben de toplamaya. :lollol: Ogrenmenin bir bedeli var ben de onu karsilamaya calisiyorum. :laugh: yoksa ayni sekilde uc uc nereye kadar :lol:

NOT: 500 luk ise alisik degil cok sukur :)

Geçmiş olsun Mehmet Bey, sizin için 1 günlük iş çıkmış diyelim. En kötü kırımınız böyle olsun inşallah. Canopy gitmemiş ya bi ona üzülürdüm kırılsaydı :)

Uçus saatine vurunca kırım frekansınız bence gayet düşük. Önümüzdeki sene daha da düşecektir. Ben çok denedim, uçmayınca kırılmıyor bu modeller :lol:

500 güvenli ellerde, pilotajınız ortalamanın üzerinde hiç merak etmeyin :thumbup: