[Foto]: Solaklar Buluşması - 03.12.16

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu hafta sonu da Eskişehir ve UKMUK ekibi bizleri yanlız bırakmadı :thumbup: :bravo: Bol dumanlı, ara ara güneşli ama her daim neşeli şahane bir buluşma oldu :halay:

Epey yüklenecek video var. Pazartesine günü ancak biter. Şimdilik fotoları paylaşalım :RCKolik:

Resimlerin ORJINAL Hallerini INDIRMEK için :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

,

Aradan bir yer kaptım kendime :D Birkaç foto olması lazım bende de. Herşey çok güzeldi, yine süper keyifli bir gün geçirdik. Çok teşekkür ederiz :saygilar:

Pek fazla foto yokmuş, video çalışmışız :)

Abi supersiniz.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mükemmel bir gün geçirdik bence. :hoppa: Sanki sahada nitro çıkartması vardı. %p Özkan abinin seyrine doyum olmayan N*oblin uçuşları, üzerine NX7 ile atağa geçen Emre bizi bizden aldı. :halay:

Sahada birden fazla nitrocuyu görmüş olmanın heyecanıyla diğer arkadaşlarıma da haksızlık etmeyeyim tabi. :laugh: Örneğin Rasim tam bir Protos show yaptı. :coolxf: Mordo abimizin o özlediğimiz uçuşlarını keyifle izledik. :thumbup: Mehmet abi güzel uçuşlar gerçekleştirdi, Mustafa pilotajı geliştirmeye taklalara devam etti. :yuppi: Herkesin sticklerine sağlık. :RCKolik:

Mordo abimizin Rus salatalı sandviçleri ve sahadaki envai çeşit atıştırmalık ve içecekler için de herkese ayrıca teşekkürler. :D

Şafak kardeşimiz de sağolsun bizi görmek için sahaya uğradı, muhabbetiyle kısa bir sürede olsa bize eşlik etti. %p

Bu arada video paylaşımlarında benim uçak uçuruyormuşum gibi gözüktüğüm görüntülere rastlarsanız tamamen " Photoshop " şimdiden söyleyeyim, fake onlar ;D :lollol:

* Nitro

Arkadaşlar , yazmiim yazmiim diyorum ama , tutamadım kendimi , siz adamı çatlatırsınız yahu...Bu resmen küçük çaplı bir funfly olmuş :eek:...Haberim olmadığı için ve bu güzel etkinliğin görsellerini seyretmekten başka bir çaremin olmadığını görmek de beni ayrı bir şekilde hüzünlendirdi :angry:

Görseller de , buluşma da harika mı harika olmuş...Katılım gösterip hobimizi canlı tutmaya çalışan , tüm arkadaş ve dostlara selam olsun...Elinize , yüreğinize sağlık... :RCKolik:

Guzel bulusma olmus tebrikler :thumbup:

Herkesin eline sağlık,Aralik ayında süper bol ucuslu ,güzel,neseli bir gün yaşadık.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu güzel arkadaşlarlarla güzel bir gün yaşadık bol bol uçtuk bol bol duman gördük bol bol çay içtik,hepinize teşekkürler...
(Türker kardeşemizin uçak uçuran MONTAJ videolar görürseniz inanmayın), ben böyle birşey görmedim... ;) ;D ;)

Solaklar'a metro yapıldı da bizim mi haberimiz yok. :eek:

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel buluşma olmuş, bu ara maşallahınız var :bravo: paylaşım için ayrıca teşekkürler :saygilar:

Kabul edelim ki güzel uçtuk :)

Emre abi sadece NX7 ye odaklanmak istedi, güzel de oldu. Ayar faslını bitirdi Türker abi ile birlikte... Skidler gökyüzünü gördü %p

Özkan abi alıştığımız heyecanlı uçuşlarını nitroda da aynen sergiliyor. Tek fark uçuşlardan sonra elinde bezle biraz temizlik işi var, ama şarjla uğraşmıyor...

Mordo abi arada 230s ile takılmaya devam etse de, asıl canavarı olan Goblin 700'ü tekrar uçurmaya başladı Vbar Neo'nun almanya'dan gelişi ile... Her yerde goblin yeşili görmekten sıkılan ben, onun kanopisini çok beğeniyorum, tekrar havada görmek iyi geldi :D

Mustafa'yı 450 ile iyi gördüm görüşmeyeli :) Kışı aktif geçirirse, baharla beraber çiçek gibi bir heli toplasın bence.

Mehmet abi emektar modeli Goblin 570'e geçen hafta ufak ayar rötuşları yapmıştı, bu hafta tam gaz devam etti uçuşlara. Sahaya ilk geldiğimizde havadaydı, arabaları durdurup farklı bir açıdan izlemek zevkliydi. 180cfx ile de güzel uçuşları vardı, rescue da şiir gibi çalışıyor. Bu arada kamerası ile en az 40-50dk çekim yaptım, bolca upload işi çıkardım ona, hakkını helal etsin ;D Bi dahakine benim kamerayı getireyim, ödeşelim :)

Türker abi sertifikayı aldıktan sonra bol bol uçak uçurdu bu hafta. Sertifika programı gerçekten işe yaramış, uçak eline çok yakışıyor %p Ama ben herkese hayatında en az bir kez Türker Akgün'den Logo 690sx low rpm uçuşu izlemelerini tavsiye ediyorum. Gerçekten çok keyifli sandalyeye kurulup izlemesi :) Helikopter sertifikası olmadığından düşük kafaturunda uçuyor şimdilik, sertifika alınca daha yüksek rpm lere de çıkacak inşallah :D Ayrıca sonunda o da 180cfx i ile birkaç uçuş yaptı, kış günleri arka bahçede daha fazla kullanmasını bekliyoruz.

Ben ise sahaya Protos 380 pilleri boş olarak gittim, iki set Max pili vardı dolu... Haliyle uçuşa Max ile başladım ama doğru tercih miydi bilemiyorum. Tabii ki sadece hoverdan ibaret değil 700 ile uçuşum ama bir 380 rahatlığı da yoktu başta... Sonra 380 pilleri dolunca bir iki uçuş yapıp kendime geldim, gerçekten tam bir rahatlık ve hakimiyet var onunla uçarken, hiçbir huzursuzluk olmuyor. Günün sonlarına doğru Max ile de benzer bir rahatlığa ulaştım sanırım, daha keyif aldığım uçuşlar oldu. Tailrotor rate 100'den önce 90a düşürdüm, kuyruk çok hızlı geliyordu 380'e göre... Bu yeni değer de yavaş geldi, invertten kuyruk çevirerek çıkmaya çalıştım, iki tur koruyabildim, üçüncüyü çıkaramadı rescue ile düzelttim. Sonra değeri 94'e çektim, bu daha güzel oldu. Alışıyorum gibi Max'a da :)

Herkese teşekkürler, Kocaeliyi ve Solaklar sahasını ayrıca seviyoruz. Çok keyifli bir gündü... :thumbup:

Herşeyiyle mükemmel bir gün yaşadık. Tadı damağımda kaldı derler ya aynen öyle, her buluşmamız böyle olur umarım. Yorulmak, üşenmek bilmeyen bir Rc ailemiz var, tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. :saygilar:

Katılan herkesin ayaklarına sağlık :thumbup:
Sayenizde görsellere, videolara duyuyorum :bravo:
Sizleri mutlu gördükçe inanın heyecanınıza zevkinize ortak oluyorum :saygilar: