FOURSTAR 40 İNŞAATI

• Konbuyu başlatan Ragýp SARI
  • Başlangıç tarihi
  • 6,446
FOURSTAR 40 İNŞAATI

İlgi ve yorumlarınız teşekkürler :saygilar:

Mesailer olmasa daha hızlı gidecek aslında

Hakan eski bir resimdi gazete kağıdı yerine tercih ettim sen mühendis olduğun için anlarsın beni %p

FOURSTAR 40 İNŞAATI

Elinize sağlık iyi gidiyor bence.
Planı nereden buldunuz acaba araştırama rağmen bulamadım paylaşma imkanınız var mı?

FOURSTAR 40 İNŞAATI

Omer Umur' Alıntı:
Elinize sağlık iyi gidiyor bence.
Planı nereden buldunuz acaba araştırama rağmen bulamadım paylaşma imkanınız var mı?

Aşağıdaki linkte bulabilirsin Ömer, Yavuz Bey sağolsun eklemiş. :saygilar:

FOURSTAR 40 İNŞAATI

Aradan 3 ay geçmiş iyice boşlamışız bu uçağı artık hız vermek lazım.

Bu günden yaklaşık 2 ay önce gövdeyi kestim aslında gövde lazerle işaretliydi o yüzden kesmek kolay oldu.

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

Kullandığım testere masaüstü dekupaj kıl testere çok büyük umutlarla kendim yaptım, umduğum performansı vermese de bu tür içerden kesilen parçalarda işe yarıyor.

Evet artık kanatların montajına başlayacağım yavaş yavaş.

Ekli dosyalar

• 100_2160.JPG
    100_2160.JPG
    40.3 KB · Görülme: 92
  • 100_2162.JPG
    100_2162.JPG
    28.2 KB · Görülme: 87
  • 100_2165.JPG
    100_2165.JPG
    54.8 KB · Görülme: 88
  • 100_2166.JPG
    100_2166.JPG
    50.1 KB · Görülme: 90
FOURSTAR 40 İNŞAATI

Ragıp testere süper olmuş. Ufak tefek revizyonlarla bence çok daha iyi randımanda verecektir. :thumbup:
Tam modelci işi. %p

FOURSTAR 40 İNŞAATI

Türker Akgün' Alıntı:
Ragıp testere süper olmuş. Ufak tefek revizyonlarla bence çok daha iyi randımanda verecektir. :thumbup:
Tam modelci işi. %p

Sağol Türker testere fena değil ama dediğim gibi çokta iyi değil üzerine çok ince her yönde bıçakları olan kıl bıçaklardan takıyorum 360 derece her tarafa kesim yapılabiliyor kötü tarafı ise bıçağın çok fazla esnemesi bazen kesim çizgisinden çıkmasına sebep oluyor birde sık sık bu tür bıçakları koparıyor. birazdaha kalın bıçak taksam benim şerit testere ile aynı performansı veriyor. o yüzden kaba işlerde şerit testereyi kullanıyorum.

FOURSTAR 40 İNŞAATI

Yeniden ele alıp devam ettiğine göre bitmesi yakındır Ragip ;)

FOURSTAR 40 İNŞAATI

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yeniden ele alıp devam ettiğine göre bitmesi yakındır Ragip ;)

Evet seneye yaza yetiştirmek için elimden geleni yapıcam ;D

FOURSTAR 40 İNŞAATI

Ragıp, eline sağlık. Haklısın, yazın iş çıkmıyor. Bu hızla sen de, ben de önümüzdeki yaza yetiştiririz ancak... :embarras:

Testerenin işlevini yerine getirip getirmediği için bir şey diyemem ama bence çaba önemli. :bravo: Yalnız bulunduğu yer biraz tehlikeli, tam halının üstü! Hanım her an elinde süpürgeyle kapıdan girebilir, dikkat! :lollol: