FPV uçuştan çok adamların meydanına dikkat.

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • 1,593
A

altan

Guest
Her zaman olduğu gibi tembellik yaparken FPV videoları araştırdım elbette.Bu video sıradan bir FPV uçuşu fakat adamların meydanı ve tesisin düzeni çok hoşuma gitti.Bir fikir olur sanırım iyi seyirler.Ömer abi hemen asfalt pist yerine diyecek bunu da söyleyeyim de ;D ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: FPV uçuştan çok adamların meydanına dikkat.

Bu adamlar buraya tam ölçekli uçak da indiriyorlardır. Çok güzel bir tesis yapmışlar, etrafını duvar bile çevirmişler. Çıkmadı işte Milli Piyangodan birşey, yaptırayım size böyle bir pist, hemde asfalt... :'(

Ynt: FPV uçuştan çok adamların meydanına dikkat.

Valla Altan Beyciğim ben pek bir şey göremedim, sadece göz boyama (dikkat et asfalt üstünü boyamıslar :lollol: )

Ben şayet vaad edilenler tamamlanır ise, Arslanbey'in buradan cok daha güzel olacağını düşünüyorum.

Sahanın özellikle sağ ve son kısmındaki duvara özellikle dikkat. Bizden hiçbirimizin (en azından ben öyle biliyorum) asfalt tecrübesi yok. Bu da bu duvarların baştan çoooook can yakacağı anlamına gelir :laugh:

Ynt: Ynt: FPV uçuştan çok adamların meydanına dikkat.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla Altan Beyciğim ben pek bir şey göremedim, sadece göz boyama (dikkat et asfalt üstünü boyamıslar :lollol: )

Ben şayet vaad edilenler tamamlanır ise, Arslanbey'in buradan cok daha güzel olacağını düşünüyorum.

Sahanın özellikle sağ ve son kısmındaki duvara özellikle dikkat. Bizden hiçbirimizin (en azından ben öyle biliyorum) asfalt tecrübesi yok. Bu da bu duvarların baştan çoooook can yakacağı anlamına gelir :laugh:

Aynen katılıyorum, bence çim pist asfalta göre çok daha sağlıklı hem bizim atlar çimde daha iyi koşar :lollol: :lol: