Futaba 10j kumandaya modül takılabilir mi?

Arkadaşlar kullandınız ya da yakınınızda biri kullandı da mı böyle söylüyorsunuz? Ben senelerce Assan modül ve alıcı kullandım. Antenlerini fare kemirmese belki hala daha kullanıyordum. Corona'nın 72 MHz synthesizer alıcıları bir efsane idi.

Sümer abi, ismini tehlikeli bulduğumuz için uzak dur dedik.:lollol::lollol:
Aaaa fark etmemişim :lol::lol::lol:

Hala üretiliyorsa ve bulunabilirse Assan sistemleri kesinlikle öneririm.

Kumandanın içinde bir modül var zaten. Onu söküp yerine yeni modülü kutusundan çıkarıp takıyorduk biz eskiden.
Hocam sanırım ben yanlış anlamışım benim kastetdiğim bu frsky larda ve birçok kumandada bulunan kumandanın dışındaki JR modül yuvası

Youtube ta şöyle bir şey buldum :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Başlangıçta ne oldu da böyle bi sorun oluştu Ali? Bu kumanda gayet güzel bi kumanda. Başka bi modül takıp telemetriden vazgeçmek yerine sorunun kaynağını bulmaya çalışsak önce

Başlangıçta ne oldu da böyle bi sorun oluştu Ali? Bu kumanda gayet güzel bi kumanda. Başka bi modül takıp telemetriden vazgeçmek yerine sorunun kaynağını bulmaya çalışsak önce
Abi kumandayı satmıştım, alan kişi teslim aldıktan iki hafta sonra deneyebilmiş, kumanda alıcıya bin olmuyor dedi, WhatsApp tan tarif falan yaptım olmadı, sonra geri gönder dedim iade aldım kumandayı, kumandanın ekranında verici sinyalinin açık olduğunu gösteren simgenin olmadığını farkertim. Futaba da kumadayı açarken (ok tuşu olması lazım galiba) basıp açınca bir menü geliyor, normalde oradan of yapınca verici sinyalini kapatıyor ve simge gidiyor ben aynı menüden on yaptığım halde simge gelmiyor haliyle alıcıyla iletişim kuramıyoruz, durum bu! her şeyi denedim aktif edemedim, futaba kumadalarda Hard reset gibi bir durum da yok, elim kolum bağlı kaldım.

Son düzenleme: