futaba t6exhp de sol kol ters çalışıyor nasıl ters çevirebilirim

TÜRKALP KUCUR

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
merhaba

futaba t6exhp kumanda ile simulasyon çalışıyorum ama sol kol yukarıdan aşağıya doğru gazı artırıyor ben tam tersi olmasını istiyorum yani aşağıdan yukarıya gazı artırsın (sanırım doğrusu bu olmalı) nasıl yapabilirim dostlar

merhaba

futaba t6exhp kumanda ile simulasyon çalışıyorum ama sol kol yukarıdan aşağıya doğru gazı artırıyor ben tam tersi olmasını istiyorum yani aşağıdan yukarıya gazı artırsın (sanırım doğrusu bu olmalı) nasıl yapabilirim dostlar
Kullandığınız sim programı nedir.
Simülatörü ayarlarından reverse edebilirisiniz

merhaba

Kumandanın kendisinden gaz kolunu reverse etmeyi denediniz mi?

hallettim.
biraz üşenip manuel i okuyunca öğrendim.
tşk ederim :)

@TÜRKALP KUCUR
Gerçekte uçarken gaz kolu doğru çalışıyorsa sim içinden ters çevirebilirsiniz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

merhaba

şimdi benim başka bir futaba t6exhp kumandam daha var onu takdığımda sol levye ile sağ levye değişmiş yani yerlerini tam tersi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim

mode komutunu futaba kumanda da bulamadım
Biraz daha bu kumandayı çalışmam lazım

merhaba

şimdi benim başka bir futaba t6exhp kumandam daha var onu takdığımda sol levye ile sağ levye değişmiş yani yerlerini tam tersi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim

Geçen paylaştığım görsellerden en sonuncu görseldeki kısma gelin. Engine seçeneğinin en sağındaki(sarı okun altında kalan kısım) controller channel yazısına tıklayınca bir pencere açılacak. O pencere açıkken kumandanın gaz kolunu oynatın ve pencerede hangisi oynuyorsa onu seçin.