GAUI Sultan III. X3 / Kutu Açımı / Elektronik Seçimi / Maiden Uçuşu

Hayırlı uğurlu olsun Emre . Güle güle kullan kırımsız uçuşlar. :halay:

Hayırlı olsun. Bu modeli ilk kes Yozgatta Alvin uçururken görmüştüm. Tabi geçen sene değil önceki sene. Çok hoş bir model gerçekten.
Sen paketlemesini beğenmişsin ama açıkçası ben hiç beğenmedim. Sanki kutunun ağzı açılmış ve içine doluşturulmuş gibi. :rolleyes:

Hayırlı olsun Emre bey güle güle kulanın :halay: Kırımsız uçuşlar dilerim %p Maliyeti hakkında da bilgi verebilirmisiniz? ben en çok pilleri merak ettim (pil bakıyorum da bu aralar) nerden kaça aldınız? Tekrar hayırlı olsun. :saygilar:

Cahit abinin açıksözlülüğü :laugh:

Sanırım vurgulamak istediği paketlerin muntazam oluşu ve manuale göre gidişiydi... Manualinde her adımda paket numaraları verilmiş, vidaların boyutları verilmiş ve katı modellerden faydalanılmış... Aynı firmanın X7 modelinin manualine ve paketlemesine göre çok daha iyi X3... Ki X7 amiral model olmasına rağmen...

Ama anlıyoruz abi seni de.. Yandan değil, üstten açılan bir kutu olsa ve parçaların olduğu poşetler ayrıca kutulara konsa, kutuların bir düzeni olsa, rotor parçaları ve swashplate sert, şekil verilmiş süngerler içine yerleştirilmiş olsa... (forza 450 gibi mesela)

Daha iyi olabilirdi. Çok önemli mi dersen :D kişiden kişiye değişir.. Protosun kutulaması çok da iyi değildi mesela ama o kadar çok yeniden topladım ki, manuale ihtiyaç duymuyorum. Emre abi için de aynı şeyler gaui modelleri için geçerli. Bu modele olan sevgisini bilen ve videodaki hevesini anlayan biri olarak, tekrardan hayırlı olsun diyorum ben de :saygilar:

Ekrem YEŞİL' Alıntı:
Hayırlı olsun Emre bey güle güle kulanın :halay: Kırımsız uçuşlar dilerim %p Maliyeti hakkında da bilgi verebilirmisiniz? ben en çok pilleri merak ettim (pil bakıyorum da bu aralar) nerden kaça aldınız? Tekrar hayırlı olsun. :saygilar:

Fastlad'den aldım. Pillerin tanesi 45$

Rasim Öztürk' Alıntı:
Cahit abinin açıksözlülüğü :laugh:

Sanırım vurgulamak istediği paketlerin muntazam oluşu ve manuale göre gidişiydi... Manualinde her adımda paket numaraları verilmiş, vidaların boyutları verilmiş ve katı modellerden faydalanılmış... Aynı firmanın X7 modelinin manualine ve paketlemesine göre çok daha iyi X3... Ki X7 amiral model olmasına rağmen...

Ama anlıyoruz abi seni de.. Yandan değil, üstten açılan bir kutu olsa ve parçaların olduğu poşetler ayrıca kutulara konsa, kutuların bir düzeni olsa, rotor parçaları ve swashplate sert, şekil verilmiş süngerler içine yerleştirilmiş olsa... (forza 450 gibi mesela)

Daha iyi olabilirdi. Çok önemli mi dersen :D kişiden kişiye değişir.. Protosun kutulaması çok da iyi değildi mesela ama o kadar çok yeniden topladım ki, manuale ihtiyaç duymuyorum. Emre abi için de aynı şeyler gaui modelleri için geçerli. Bu modele olan sevgisini bilen ve videodaki hevesini anlayan biri olarak, tekrardan hayırlı olsun diyorum ben de :saygilar:
Rasim aslında aynı fikirdeyiz.
Ben paketlemenin şıklığını kastetmiştim. Paketlemenin estetik oluşu çok önemli değil aslında. Kullanışlılık çok çok önemli. Sonuçta bir kez topladıktan sonra paketlemenin şık oluşunun bi önemi kalmıyor. Ama toplarken tabi ki torbaların numaralanışı ve toplama kolaylığı çok önemli. Eğer Emre bunu kastettiyse zayen aynı fikirdeyiz. Ve model alırken kimsenin paketin şıklığına baktığını da sanmıyorum

Hayirli olsun vol.3 Emre abi :halay:

Hayırlı olsun çok güzelmiş

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı uğurlu olsun Emre. :bravo:

Forumda tam bir X3 rüzgarı esiyor. :yuppi: Filoda yokluğu hissedilecek bir heliydi, bence recover etmekle çok iyi yaptın. :laugh:

Artık bir araya geldik mi bol bol uçarız. :hoppa: Bende de 6 tane pili var senin gibi trayleriyle birlikte kullanıyorum. Konnektörü EC3 yaparsan doldur boşalt yaparız. :lollol:

Abim hayırlı olsun, palleri yere değmesin, kırımsız uçuşlar. :)

Benim bir ricam olacak abi, toplarkende ufak tefek tüyolar içeren video veya fotoğraf görebilirsek yakın zamanda model toplayacak genç adaylara tüyolar çok iyi olur. :)

Abi hayırlı olsun, çok güzel yapmışsın,
sultan III. x3 han'a çok güldüm ama :lol:

Hayırlısı olsun, Emre,
X3 L için ne diyorsun :) Senin gibi bir gaui hastasına sormak lazım en iyi .... Birde o optiler fena yaw 380 e alırdım modeli satmazsam ama bu döviz kurunda :):)

Emre abi hayırlı olsun tekrar :thumbup:

:saygilar: Emre güle güle kullan , esc tanıdık geldi sanki, %p