GAUİ X3 - X7 // Arda Erkan - First 3D Flight ( X7 Videosu Eklendi )

uçuşlar ve video şahane ,paylaşım ve emekleriniz için teşekkürler :bravo: :bravo:

gökhan cünlü' Alıntı:
:saygilar:hem model hem ucus hemde video harika otesi mukemmel bi pilotaj v bir okadarda profesyonel cekimler ellerinize saglik

Gökhan teşekkürler.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ardam o ne uçuştu öyle yaa... :eek: Garibim x3 , elinde oyuncak olmuş , fakat mükemmel bir uçuştu gerçekten... :thumbup:
Burak , kardeşim senin görüntülere de hayran kaldım , profesyonel ve harika çekim olmuş , modeli yakalayıp , geri planı flu düşürmüşsün ya , bittim bittim , kadraj resmen heliye oynamış...Keşke benim helileri de böyle çeken bir arkadaşım olsaydııııııı.... :thumbup:

Hakan abi beğenmene sevindim. :halay:

Emre Kaman' Alıntı:
Bomba [emoji106][emoji1]

:saygilar: :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
X7'de başka birşey tabi. :bravo: :bravo:

Arda eline sağlık, senin sticklerinde X7'yi tekrar izlemek çok keyifli oldu. :hoppa: :yuppi:

Burak seninde eline sağlık, video da çok güzel. :thumbup:

Yalnız videonun sonunda sanki kuyruk fini sallanıyor gibi gördüm bana mı öyle geldi. :rolleyes:

X3'ten sonra bizede iyi geldi abi. X3'de çok pratik olduğu için çok sevdirdi.

Kuyruk fini vidaları filan sıkı ama tekrar bir bakayım bende.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Uçuş her zamanki gibi şahane ama ben özellikle videonun baş kısmına bayıldım :thumbup: :bravo: Ellerine sağlık süper olmuş Burak :halay: :hoppa: :hoppa:

Ben acele etmeseydim video için belki daha iyi şeyler yapardı. :laugh:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:

Ben anladım :thumbup:

oushan' Alıntı:
x3 ten sonra beklenen uçuş... ekmek kadayıfının üstüne kaymak gibi olmuş... tebrikler... %p

Teşekkürler hocam. Güzel benzetme oldu :)

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
uçuşlar ve video şahane ,paylaşım ve emekleriniz için teşekkürler :bravo: :bravo:

Özkan abi çok teşekkürler. :thumbup:

Muhteşem uçuş. Bizlerle paylaştığın için teşekkürler. Emeiğinize sağlık... :saygilar:

X7 uçuşu çok iyiydi. Özellikle bazı kısımlarını birkaç kez izledim. Tebrikler. Video konusunda çok şanslısın

Oğuz Kaan KANARYA' Alıntı:
Muhteşem uçuş. Bizlerle paylaştığın için teşekkürler. Emeiğinize sağlık... :saygilar:

Kardeşim çok teşekkürler. :thumbup:

Cahit Kaş' Alıntı:
X7 uçuşu çok iyiydi. Özellikle bazı kısımlarını birkaç kez izledim. Tebrikler. Video konusunda çok şanslısın

Cahit abi teşekkürler. X7 ' ile en sert uçuşum bu oldu sanıyorum.. Beğenmene sevindim. :saygilar: