Gaui x5 FES 2020

Serkan Bey bilgilendirmeniz için teşekkür ederim, lakin az önce kontrol ettiğimde ürün thk stokların da yok gözüküyor. Yedek parçası ise zaten yok ve garip olan modelin bu versiyonundan geçtim daha güncel olan X5 V2 modeli dahi üreticinin kendi stoklarında yok gözüküyor. Umuyorum sizin ve bu modele sahip arkadaşların elinde yedeğiniz vardır. Çünkü yedek bulmak da sorun olacak gibi duruyor.

Serkan Bey bilgilendirmeniz için teşekkür ederim, lakin az önce kontrol ettiğimde ürün thk stokların da yok gözüküyor. Yedek parçası ise zaten yok ve garip olan modelin bu versiyonundan geçtim daha güncel olan X5 V2 modeli dahi üreticinin kendi stoklarında yok gözüküyor. Umuyorum sizin ve bu modele sahip arkadaşların elinde yedeğiniz vardır. Çünkü yedek bulmak da sorun
Teşekkürler

Dün akşam thk stoklarında yok görünen X5 Fes Super Combo helikopter bugün tekrar var gözükünce kendilerini tekrar telefonla 3 defa aradım ulaşmak yine mümkün olmadı, o kararsızlık içerisinde modeli aldım ve fark ettim ki son helikopteri almışım. Bakalım hakkımızda hayırlı olur inşaallah.

Hayırlı olsun yeni modeliniz. Bir başlık altında gelişmeleri paylaşırsanız hem kayıt altına alır, hem de bizimle paylaşmış olursunuz. Biz de elimizden geldiğince yardımcı oluruz ihtiyaç durumunda.

Hayırlı olsun yeni modeliniz. Bir başlık altında gelişmeleri paylaşırsanız hem kayıt altına alır, hem de bizimle paylaşmış olursunuz. Biz de elimizden geldiğince yardımcı oluruz ihtiyaç durumunda.
Tamam Serkan Bey, ben de o düşünceyle yeni bir konu açarak konu kalabalığı yapmaktansa izninizle sizin konunuzdan devam etmeyi düşünüyorum.

Tamam Serkan Bey, ben de o düşünceyle yeni bir konu açarak konu kalabalığı yapmaktansa izninizle sizin konunuzdan devam etmeyi düşünüyorum.
Sizin modelin ayrı bir konusu olması bence de daha iyi @Halil Kökay bey. Böylece sorularınıza daha hızlı ve doğru cevap alabilirsiniz.

Bu arada yeni modeliniz hayırlı olsun. Bol uçuşlu kırımsız günler :saygilar:

Sizin modelin ayrı bir konusu olması bence de daha iyi @Halil Kökay bey. Böylece sorularınıza daha hızlı ve doğru cevap alabilirsiniz.

Bu arada yeni modeliniz hayırlı olsun. Bol uçuşlu kırımsız günler :saygilar:
Mehmet Bey teşekkür ederim. Dediğinizde haklısınız, model geldiğinde yeni bir konu açmak sanıyorum daha isabetli olacak.

Bu yasaklar böyle devam ederse ben sanırım kendimi kaybedeceğim. Can sıkıntısından biraz saçmalamış olabilirim ama ben çok beğendim, paylaşmak istedim.

Kuyruk borusunu gövdeden destekleyen iki parlak parça gözümü çok rahatsız ediyordu. Elimde de önceki uygulamadan kalan farklı ölçülerdeki kablo çorabı ve makaronun tam da bu işe uygun olacağını düşünüp uygulamaya giriştim.

Bunlar da görselleri;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eline sağlık Serkan abi, daha güzel görünüyorlar bence de...

Can sıkıntısı artarsa kuyruk borusunu ve destekleri fosforlu bir renk ile boyama işlerine el atabilirsin. Gerçi kanopi fosforsuz, uyumlu olmayabilir. Havada görünüş olarak katkı sağlayabilecek çalışmalar yapabilirsin yine de :D

Eline sağlık Serkan abi, daha güzel görünüyorlar bence de...

Can sıkıntısı artarsa kuyruk borusunu ve destekleri fosforlu bir renk ile boyama işlerine el atabilirsin. Gerçi kanopi fosforsuz, uyumlu olmayabilir. Havada görünüş olarak katkı sağlayabilecek çalışmalar yapabilirsin yine de :D
Çok teşekkür ettim?? Ya maalesef bu fosforlu renkleri hiç sevmiyorum. Farkedilirlik açısından tamam güzel de benim hoşuma gitmiyor.. Ben ciddi ciddi kanopiyi siyah folyo ile kaplasam mı diye düşünüyorum. O bile çok parlak geliyor bana..

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Biz genelde varsa fosforlu renklerden tercih ediyoruz. Güneşli havalarda görünürlük çok fark ediyor. Çok daha rahat oluyorum, başını kuyruğunu net ayırt ediyorum çok uzakta olsa bile... Fakat bulutlu havada en fosforlusu bile siyah görünüyor havada, yere yakın da uçmak pek istemiyoruz. Haliyle daha temkinli oluyoruz. Fakat yine de bunlar kişisel tercih tabi bir yerde, kim nasıl beğeniyorsa öyle kullanır :)