GB 700...

İlgi Alanı
Hepsi
YENİ BaŞLAYANLAR İÇİN helicopter de büyüklük sınırı nedir... parca olarak fazla dagılmadan tek model üzerinde gitmek istiyorum. goblin 700 yada goblin 770 alim diyorum... simle çalısıyorum suan... tavsiyeniz nedir...
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

mehmet bey

Oğuzhan bey merhabalar,

Siz sorularınızı sormaya başlamadan önce, açacağınız bir tanışma konusu ile biz sizi oncelikle bir tanısak nasıl olur ? Üye olurken size gönderilmiş olan özel mesajı okuyabilir ya da şu konuyu inceleyip gereğini yapabilirsiniz

Bir de en ust menudeki "ARA" ve "ICERIK" özelliklerini kullanırsanız, bir çok sorunun halihazırda cevaplanmış olduğunu göreceksiniz.

Son olarak, yazdığınız mesajlarda sorduğunuz soru ile alakalı bir başlık kullanırsanız, yardımcı olmak isteyecek arkadaşların işini kolaylaştırırsınız ve doğal olarak cevap alma şansınız artar.

mehmet bey

Ahaha :D bu baslik stiky olsun!!! :lollol:

mehmet bey

oguzhan yeniceri' Alıntı:
mehmet bey...helicopter de büyüklük sınırı nedir... para vermişken bir kere verim diyorum...
Mehmet bey cevap bekliyoruz bu sorulara, yıllardır bu soruyu birisi sorsun diye bekliyorum ben. :laugh: :lol: :lol: :lol:

mehmet bey

oguzhan yeniceri' Alıntı:
mehmet bey...helicopter de büyüklük sınırı nedir... para vermişken bir kere verim diyorum...
Sevgili Oguzhan,

Öncelikle bu müthiş konu başlığı için teşekkür ederim, beni onura ettin. Gelelim soruna, kesinlikle sana katılıyorum olmuşken en büyüğü, en iyisi olsun. Bu nedenle ekonomik olarak seni zorlamayacak ise kesinlikle 770 sınıfını tavsiye ederim. Böylece sen diğer modelcilerden farklı olarak ilk modelin de turnayı gözünden vurmuş olacaksın :lol: :lollol:

mehmet bey

Sümer Yamaner' Alıntı:
Benim başlangıç için önerim Robinson R22. Oldukça ekonomik ve stabildir...
:lollol: :lol: :lol:..Valla Sümer abi ben de az kalsın Schweizer 300 tavsiye edecektim sen benden önce yazmışsın....... :lollol: :lollol:

mehmet bey

Sümer Yamaner' Alıntı:
Benim başlangıç için önerim Robinson R22. Oldukça ekonomik ve stabildir...
Abi bir link var mı acaba bende helilerin en büyüğüne meraklıyım olmuşken böyle bir heli alayım gerçi hava müzesinde gördüydüm ama satmadılar[emoji16]

mehmet bey

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Abi bir link var mı acaba bende helilerin en büyüğüne meraklıyım olmuşken böyle bir heli alayım gerçi hava müzesinde gördüydüm ama satmadılar[emoji16]

Bu olur mu?

mehmet bey

Mosquito, R22 kadar büyük değil ama daha ekonomik. Önerilebilir bir seçenek gibi geldi ...

mehmet bey

Abi onu kullanacak pilotluk belgesini alacağı yeride tarif edin tam olsun :lollol:

mehmet bey

Zafer SAHIN' Alıntı:
Mosquito, R22 kadar büyük değil ama daha ekonomik. Önerilebilir bir seçenek gibi geldi ...

Ya, bu bayağı GOBLİN STYLE. :laugh: :thumbup:

mehmet bey

Sağlam bir giriş olmuş ancak konuyu açan arkadaşımız neden bu kadar yoğun bir tepki aldığını anlamamış olabilir , eğer okuyorsa şöyle bir benzetme yaparsam daha anlamlı hale gelebilir:
Mesela bir araba forumuna girip ben direksiyon kursuna başladım bitince acaba aston martin mi alayım bugatti veron mu alayım diye sormak gibi bir şey olmuş bu. Bu yüzden ve başlığın karekteri itibariyle arkadaşlarımızı eğlendirmiş.
Eğerki ilk mesaj ciddiyse yeni başlayanlar indeksine bir göz atılmasını öneririm.
Yok tepki çekmek amaçlı trol bir mesaj ise bu kadar cevap alabildiği için 6/10 diyorum.

mehmet bey

Yani Beyler. Adam bir soru sormuş neler yazmışsınız. Kaç yaşında adamlarsınız yakışıyor mu hiç size. Gel kardeşim sen söyle. Boşver bana da böyle yapılmıştı zamanında. Al sana link burdan başlayacaksın..
Videoya tıklayınca deytaylı kurulum videosu da çıkıyor kolay gelsin..