Gearbest 1. Doğum Gününü Kutluyor (İndirim + Çekiliş + Kod)

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com
Herkese günaydın,
Gearbest 1. doğum gününü kutluyor. Bu bakımdan
1. Site genelinde tüm ürünlerde %8 indirim sunuyor. GBBIR kodu ile istediğiniz ürünü %8 indirimli satın alabiliyorsunuz.
2. 100 Dolar ve üzeri sipariş verenler One Plus 64 GB telefon-tabletçekilişine katılıyor.
3. G2015 kodu ile 50 Dolar ve üzeri alışverişlerde 5, 80 Dolar ve üzerinde 9 gibi artan katlarda ekstra indirim sağlanıyor.
4. ...omotion-active-126.html adresinde sağlam indirimler mevcut. Örneğin Cheerson CX-20 quadcopter başka yerlerde kargo dahil 320 Doların altına satılmazken, burada 285 Dolar ve ücretsiz kargo. Yalnız 7 gün geçerli.

Bu site yakında Banggood'un tahtını sallamaya başlayacak gibi :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Güzelmiş de daha banggood un tahtını sallamasına var.

Bir aralar ZOPO ZP999 Lion heart telefon almayı düşündüm, hala da düşünüyorum ara ara ama önce Asus ZenFone 2 bi çıksın görelim diye beklemeye aldım. Banggood'da 320 dolar, Gearbest'te 400 dolar...

Rasim telefon getirmek sıkıntılı değilmi? Gümrükten girişine izin verilmiyor diye biliyorum.

İşte düşük gösterip kontrol etmeme riskini almak istiyorum :) Olur da geri gönderirlerse parayı iade alırım. Sonuçta 45 gün süresi var.

Girişine izin verilmedikten sonra ne işlem yapıyorlar onu bilmiyorum net. Zaten düşünce sadece şu anda, almadan net araştırırım süreci...

Tabii Asus zenfone2 yurtdışı fiyatları 200-250 dolar seviyesinde olacak. Onun yurtiçi fiyatı 1000 liraya kadar olursa doğrudan onu alırım. Heliden farklı olarak telefona çok para yatırmayı sevmiyorum çünkü basit telefon özellikleri (konuşma, whatsapp, vs.) dışında çok kullanmıyorum.

Geçen sene gümrükte denk geldim. 2 tana kızın telefonunu geri gönderdiler. Memur yasak diyor başka birşey demiyor. Hatta bir miktar çorba parası teklif ettiler, kabul etmedi memur helal olsun :)

Yasak olduğu konusu tamam... Geri gönderiyorlarsa güzel. Para iade alırız öyle bir durumda. Kutuyu incelemezlerse teslim edilir.

IMEI kaydında sıkıntı olmuyormuş :) Tek mesele gelmesi...

Ki almadım zaten, asus u bekliyorum öncelikli olarak.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yasak olduğu konusu tamam... Geri gönderiyorlarsa güzel. Para iade alırız öyle bir durumda. Kutuyu incelemezlerse teslim edilir.

IMEI kaydında sıkıntı olmuyormuş :) Tek mesele gelmesi...

Ki almadım zaten, asus u bekliyorum öncelikli olarak.

Rasim abi telefon konusunda fazla sıkıntı çıkmıyor çoğunlukla geçiyor ama gümrüğe takılınca rahat 10 gün sürüyor iade edilmesi iade edilirken paypala başvuruyorsun ve paranı alıyosun

Ali Yörük' Alıntı:
Rasim abi telefon konusunda fazla sıkıntı çıkmıyor çoğunlukla geçiyor ama gümrüğe takılınca rahat 10 gün sürüyor iade edilmesi iade edilirken paypala başvuruyorsun ve paranı alıyosun

Zaten tek güvencem paypal 45 gün, iade süreci :) Yoksa öyle risk alınmaz.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Rasim abi zenfone güzel talefon. Zenfone 2 yi bende bekliyorum fiyatı uygun olursa 1 tanede ondan almayı düşünüyoruz. Şimdi zenfone 5 var çok güzel telefon bana yetiyor :)