Geçmiş Olsun

Geçmiş Olsun

Mehmet bey, geçmiş olsun . Acil şifalar dilerim

Geçmiş Olsun

Geçmiş olsun Mehmet Bey Allah acil şifalar versin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ynt: Geçmiş Olsun

Dün kendisi ile konuştum sesi baya iyi geliyordu. En yakın zamanda pistlerde görürüz işallah. Tekrar geçmiş olsun.

Geçmiş Olsun

Mehmet Bey'le öğleye doğru telefonla görüştüm , sesi de gayet güzeldi , sıhhati günden güne daha iyi olacak inşallah .Kendisi birkaç güne kadar taburcu olup , ilk fırsatında aramızda olacaktır inşallah.
Mehmet kardeşim , tekrar geçmiş olsun ....... :saygilar:

Ynt: Geçmiş Olsun

Hakan abi bilgilensirme icin tesekkurler , bende dun aradim ama esi acti konusacak durumda degilmis , gorusmek nasip olmadi :(

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geçmiş Olsun

Geçmiş olsun abi. Acil şifalar inşallah.

Geçmiş Olsun

Arkadaslar hepinize ayri ayri ilgi ve alakaniz icin tesekkur ederim.

Supriz bir sekilde ortaya cikan bu olayi da atlattik cok sukur. Haftasonuna dogru dikisler de alininca bir sey kalmayacak insallah.

Geçmiş Olsun

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Supriz bir sekilde ortaya cikan bu olayi da atlattik cok sukur. Haftasonuna dogru dikisler de alininca bir sey kalmayacak insallah.

Hoşgeldin Abi, valla özledik. :thumbup: Geçti gitti inşallah. :yuppi:

Geçmiş Olsun

Abi kaç gündür forumun tadı tuzu yoktu, iletini gördüm çok sevindim gerçekten :) Hoşgeldin tekrardan, geçmiş gitmiş şükür ;)

Geçmiş Olsun

Çok şükür abi. Tekrar geçmiş olsun.

Geçmiş Olsun

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Dikişleri Türker mikrolardan biriyle alır hastanelerde uğraşma
Bu fikir aklima geemidti, iyi oldu abi , en iyisi ben senin dedigin gibi yapayim :lol: :lollol: