Genel Parça Seçim İçin Yardım

Biri konuşurken duyduğunda ''uçağı yapıp da ne olacak ?''ya da ''o da iş mi '' diye tepkiler gelebiliyor.Bunun sonucunda diğer arkadaşların heveside kaçtı.Bende devam etmek istedim.Bana bütçe olarak daha yakın v911 geliyor zaten öncedende 3,5(aslında 3)kanal olan helikopter kullanmıştım 3-5 ay oldukçada zevkliydi.Umarım anlatabilmişimdir.

Serhat, şimdi sana bir abi tavsiyesi; anladığım kadarı ile grubunuz şimdilik projeyi askıya aldı ve yine her halde grubun en meraklı ve bu işe gönül vermiş üyesi sensin.
Eğer tespitlerim doğru ise, V911 işine hiç ama hiç girme. Madem bütçe yetmiyor şimdilik, o zaman biraz daha sabır ve birikim ile ve tabi şimdi den simülatör çalışmaya başlamak kaydı ile
zaten havalar da soğuk, ;) bolca forumdaki başlangıç konularını okuyarak, videoları izleyerek, :eek:kuyun: kullanılan deyimleri ve özel bir takım kelimeleri öğren, bu işin mantığı nedir onu anla ve yaz başına da bir tane "V977" alırsın, keyfine bakarsın. :yuppi:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şöyle bir liste yapabilir miyim?
Pcb shock pad v977 ye uygunmuş gerekli mi?
Kuyruk motoru seti
1 x Balance Charger
1 x USB Cable
2 x 3.7V 450mAh Batteries v977 ye uygun yazıyor.
Kuyruk ve ana pervane
Flysky fs-i6+alıcı+sim kablosu
Dişli(gear)seti
Ana pervane clip
Main frame
Sizce yeterli mi?Ana pervane clip i olurda değiştirirken pervaneyi onu da kırarım diye koydum ama takdir sizin.
Swashplate de almayı planlıyorum fakat stokta yok

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Böyle bir şey de alabilirsin.

Tavsiyeniz için teşekkürler.Dediğiniz set +v977+kumanda ve alıcısı
En kısa zamanda kumandayı alıp sim çalışacağım.