Gimbal Ayarları

Olgu Erhan

Yeni Uye
Web sitesi
www.erhankimya.com.tr
Arkadaşlar şimdi yanlış yapıp kontrol kartı falan yakmıyım diye danışmak istiyorum :

Gimbalı çalıştırdım gimbal bu :
Teknik detayları :

Enerjiyi verdim onda sıkıntı yok çalıştı fakat kamerayı kumanda üzerinden çevirip kontrol edebilmek için olan uçları bağlamaya gelince iş orada 5volt yazıyor tedirgin oldum. Yani bir tane youtube videosunda 5volt vermeyin o uçlara demiş voltaj gelecek noktalara takmadım.

Resim 1 deki yere takınca bir yere sabitliyor havaya yada yere yamuk duruyor. Resim 2'deki bağlantıya cesaret edemedim.

Anlayan eden varmı ? ne yapmalıyım ???

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gimbal Ayarları

Gimbal Ayarları

NEyse becerdim video bile çektim resim 2 olacakmış :yuppi:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gimbal Ayarları

Makina yeni herhalde. Hayırlı olsun. İlk heyecanlar başkadır. Uçuşdan döndüğünde anlamsız bi gülümseme olur hep. %p :saygilar:

Gimbal Ayarları

Olgu Erhan' Alıntı:
NEyse becerdim video bile çektim resim 2 olacakmış :yuppi:
Hadi gözüm aydın Olgu, tebrikler :bravo: Genel de unutulan çözümü paylaşım için de ayrıca teşekkür ederiz :RCKolik:

Gimbal Ayarları

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi gözüm aydın Olgu, tebrikler :bravo: Genel de unutulan çözümü paylaşım için de ayrıca teşekkür ederiz :RCKolik:

Rica ederim 1 kişiye bile faydam olduysa ne ala :)

Bu gimbal normalde hep 100 $ civarlarında seyreden pahallı bir ürün. Ben 11.11 indirimi ile denk getirip 76 $ a kıstırmıştım çok iyi fiyata :halay:

Ayrıca bu Gimbala Xiaomi Yi kamerasını oturtabilmek için biraz törpü yapmak gerekli :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Olgu Erhan' Alıntı:
Ayrıca bu Gimbala Xiaomi Yi kamerasını oturtabilmek için biraz törpü yapmak gerekli :

YouTube linklerini mesaj icerisinde su sekilde paylasirsak daha guzel oluyor Olgu ;)

Gimbal Ayarları

YouTube linklerini mesaj icerisinde su sekilde paylasirsak daha guzel oluyor Olgu ;)

Onu çözmüştümde Tapatalk ile hızlı bir ileti atınca arada kaynamış :)p

Gimbal Ayarları

Olgu Erhan' Alıntı:
Onu çözmüştümde Tapatalk ile hızlı bir ileti atınca arada kaynamış :)p
Haklisin Olgu ne yazik ki Tapatalk oyle bir sikinti yasaniyor :-\

Gimbal Ayarları

Haklisin Olgu ne yazik ki Tapatalk oyle bir sikinti yasaniyor :-\

Aslında sevgili adminim sanırım tapatalk değilde galiba kodlar ile alakalı birşey olabilir, özellikle tapatalk ile takip ettiğim diğer forumlarda bunu çözmüşler. Fordclupforum olsun dashcamtalk olsun direkt youtube linkini her hali ile mobilden yapıştırınca video sizin istediğiniz formatta oluyor. Extra bir ayar istemeden. Ama işte kodlar pek anladığım şeyler değil :)