Goblin 380 ile Güzel bir hafta sonu. . . :)

Pallerde uçuş stili değişti ise şahane.

Ama keşke metal dişli yerine eğer çıktı ise LYNX plastik dişlisi ile upgrade etseydin. Şimdi işin yok her hafta uçuş öncesi yağlaman gerekecek :(

Mesut Sert' Alıntı:
Resimler biraz düzensiz oldu Mehmet abi .Ama parçalar geldiğinde daha düzgün bir resimler zinciri oluştururum. :embarras:
Olur daha güzel olur. Hem o resimleri senin inceleme konusunda upgrade olarak da ilave ederiz :)

Mesut elinize sağlık çok güzel bir buluşma gerçekleştirmişsiniz. :bravo:

Modellere zaten maşallah haricinde diyecek birşey yok. :halay:

Çok iyi gitti bu görseller kendimize geldik diyebilirim. :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Pallerde uçuş stili değişti ise şahane.

Ama keşke metal dişli yerine eğer çıktı ise LYNX plastik dişlisi ile upgrade etseydin. Şimdi işin yok her hafta uçuş öncesi yağlaman gerekecek :(
Olur daha güzel olur. Hem o resimleri senin inceleme konusunda upgrade olarak da ilave ederiz :)

Mehmet abi ben yanlış anlattım galiba.Metal dişli ama goblin 380 de motor ile ana dişli direk kayış ile aktarma sağlıyor.yani goblin 700 gibi metal metale değmiyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Teşekkür Ederim Türker abi.Beğendiyseniz ne mutlu. :halay: :halay:

Mesut Sert' Alıntı:
Mehmet abi ben yanlış anlattım galiba.Metal dişli ama goblin 380 de motor ile ana dişli direk kayış ile aktarma sağlıyor.yani goblin 700 gibi metal metale değmiyor.
Pardon ya haklısın Mesut :( Goblin 380 tek seviye de bu iş kayışla halledilmişti değil mi :)

İlker Sönmez' Alıntı:
Masraf kapısı :lol: Bu kadar paraya neredeyse normal speed alınıyor :p
Bu durumda ben almayı düşümdüğüm 380 iptal edip, orjinal Speed alayım bari :lol:

Yok abarttım tabi , speedin sadece kiti alınır ama genede 450 lik bir model için elektronik fiyatı yüksek. Geçenlerde bir hesap yaptık modelin herşeyinin yeni alınması gerektiği için 1500 dolar civarına geliyor. Başka motor olmuyor , servo önerilerine uyunca tek servoya mahkumuz , piller keza öyle . Motor canavar olunca 100 lük esc gerekiyor vs. Ancak biraz daha beklenirse elektronik çeşitliliği artar fiyatlar düşer diye umuyorum.

Evet Goblin 380 yeni canopy ve yeni paller le karşınızda. Umarım beğenirsiniz. Ayrıca main gear, servo horn , servo support lar upgrade edilmiştir.

Mesut Sert' Alıntı:
Evet Goblin 380 yeni canopy ve yeni paller le karşınızda. Umarım beğenirsiniz. Ayrıca main gear, servo horn , servo support lar upgrade edilmiştir.
Ic kismini bilemem ama yeni Canopy gercekten cok yakismis :halay: Tam anlamiyla MINI SPEED olmus Simdi :yuppi:

Bende çok beğendim mehmet abi.daha stoğa girdiği gibi aldım valla.
Artık ilker abi ile yarışırim. Kimin ki Daha hızlı olacak bakalım [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Mesut Sert' Alıntı:
Bende çok beğendim mehmet abi.daha stoğa girdiği gibi aldım valla.
Artık ilker abi ile yarışırim. Kimin ki Daha hızlı olacak bakalım [emoji1] [emoji1] [emoji1]
Bence seninki onunkini gecer :lollol: :lol: Kucuk ya daha hizli kacar diye dusunuyorum :laugh: ;D

İlker abi ye 30 m avans verim o zaman mehmet abi.Şimdi koca speed küçük 380 ne yenilmesin [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Mesut 380'e çok yakışmış yeni kanopi güle güle kullan kardeşim.