Goblin 570 kar uçuşu.

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bugün güzel, güneşli ve rüzgarsız havayı fırsat bilerek, 2 benim, 2 de Fatih abinin pilleri doldurup, yanımada bizim hobyle alakasız arkadaşı alarak, bastım gittim alana.

Amacım en son uçuşta salınım yapan kuruğu yeni ayarlarıyla test etmekti.
Sonuç süper kuyruk ip gibi oldu. [emoji4] banada 4 pil keyifle uçmak kaldı [emoji7] [emoji7]

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Goblin 570 kar uçuşu.

Karda uçmanın keyfi gerçekten de farklı oluyor, hele ki uçuş bir de hafta içi ise tadından yenmiyor :thumbup: :bravo:

Bu arada kuyruktaki sorunu ne yaptın da düzeldi Ali :rolleyes: Neymiş sıkıntı ??

Goblin 570 kar uçuşu.

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Kar Beyaz Goblin Beyaz Maşallah....... İyi eğlence olmuş 4 pil
Teşekkürler evet ortamın rengine şahane uymuş [emoji7]

m8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Goblin 570 kar uçuşu.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Karda uçmanın keyfi gerçekten de farklı oluyor, hele ki uçuş bir de hafta içi ise tadından yenmiyor [emoji106] :bravo:

Bu arada kuyruktaki sorunu ne yaptın da düzeldi Ali :rolleyes: Neymiş sıkıntı ??
Teşekkürler abi. Bayadır uçmuyordum parmaklarınızın pasını attık biraz.

Şuradaki rulman boşluk yapmış. Hallettik devam [emoji4]

Goblin 570 kar uçuşu.

MaşaAllah Rabbim nazarlardan saklasın :)

Goblin 570 kar uçuşu.

Bravo Ali, hem kuyruğu halletmişsin hem de parmakların pasını silmişsin. :thumbup: :bravo:

Bu havada 4 pil yakan bence yazın sezon açılınca 14 pili rahat rahat yakar. :halay: :hoppa: :RCKolik:

Goblin 570 kar uçuşu.

Türker Akgün' Alıntı:
Bravo Ali, hem kuyruğu halletmişsin hem de parmakların pasını silmişsin. [emoji106] :bravo:

Bu havada 4 pil yakan bence yazın sezon açılınca 14 pili rahat rahat yakar. :halay: :hoppa: :RCKolik:
Abi yanımda modelci olmadığı için arkadaş sıkılmasın diye peş peşe ara vermeden uçtum. Yoksa normal buluşmada sohbet muhabbet 4 veya 5 pil anca yakıyoz. Bazen muhabbet daha tatlı oluyor uçmaktan [emoji5]