Goblin 700 Competition Pilot Mesut Sert V.0.2

Kalkış, ters 8 alan turu, piro, Funnel ve Tic toklar daha ne olsun keyifle izledim kardeşim sitiklerine sağlık.

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Kalkış, ters 8 alan turu, piro, Funnel ve Tic toklar daha ne olsun keyifle izledim kardeşim sitiklerine sağlık.

Teşekkür ederim kardeşim.Valla yeni hareketler çalışıyorum artık.Ama şu an videoları yok tabi.Sonuçta bu yaptığım hareketleri daha da iyileştirip, üstüne yeni hareketler eklemek lazım.:) Bakalım artık hayırlısı inşallah.

Piro bu sefer gerçekten net bir şekilde ortaya çıkmaya başlamış Mesut aynen devam :bravo: :thumbup: Sticklerine sağlık :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Piro bu sefer gerçekten net bir şekilde ortaya çıkmaya başlamış Mesut aynen devam :bravo: :thumbup: Sticklerine sağlık :halay:

Teşekkür ederim Mehmet abi.Zamanla daha iyi olacak inşallah. Yaptığım bütün hareketler de bu şekilde ilerlemişti zaten.Zamanla buda oturacak.üstüne de daha yenileri eklenecek nasip olursa...

veysel güler' Alıntı:
Yine çok güzel eğlence dolu bir pazar oldu, %p Selçuğunda pabucunu dama attık ;D :lol:, ben olduğum sürece çekimler benden bundan sonra :halay:
Şekilden şekile girmişsin Veysel :evil: sonunda halimden anlayan çıktı Samsung Edge video çekerken ekranı karartıyor şunu sen anlatsan Mesut beycim anlamıyor neyse benim pabuç damda dursun sen çekersin artık işime gelir ;D :evil:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Helal olsun Veysel. Güzel çekim yapmanın sırrı ortaya çıkmış oldu Selçuk sayesinde. ..

Eline sağlık Mesut abi. Bu kalkışların trademark'ını almayı düşünür müsün, "Sert kalkışı" diye? :)

Selcuk Koyu' Alıntı:
Şekilden şekile girmişsin Veysel :evil: sonunda halimden anlayan çıktı Samsung Edge video çekerken ekranı karartıyor şunu sen anlatsan Mesut beycim anlamıyor neyse benim pabuç damda dursun sen çekersin artık işime gelir ;D :evil:
Kamera ARKASI süper olmuş :thumbup: ;D Bu arada Selcuk, Mesut'a güzel ve ince mesaj göndermeyi de ihmal etmemişsin :laugh: :laugh:

Ergün Gürer' Alıntı:
Eline sağlık Mesut abi. Bu kalkışların trademark'ını almayı düşünür müsün, "Sert kalkışı" diye? :)

Teşekkür Ederim..Ergün bey.Valla çok güzel bir fikir verdiniz.iyi olur valla. ;D ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kamera ARKASI süper olmuş :thumbup: ;D Bu arada Selcuk, Mesut'a güzel ve ince mesaj göndermeyi de ihmal etmemişsin :laugh: :laugh:
Mehmet abi 3D uçuşu zoom yapıp kadraja almayı kolay sanıyor Pilotumuz, ben uçurayım sen çek dicem masraf çıkar diye demiyorum :laugh: Samsung Edge renkleri mükemmel fakat gökyüzüne tutunca ekran 10saniye sonra kararıyor çözemedik gitti telezoomlu kamera almayı düşünüyoruz bu yüzden :rolleyes: