Goblin 700 competition Pilot Mesut Sert

Mesut SERT

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Bir süredir yurt dışında olduğum için uçuşlara ara vermek zorunda kalmıştım. bugün güzel bir buluşma gerçekleştirdik.Sağolsun Veysel kardeşim de güzel bir çekim yaptı. Selçuk un yerini aratmadı. [emoji12] .İyi seyirler. Bu arada selçuk kardeşime de buradan selamlar...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2 . Uçuş

Ellerine sağlık kardeşim ..... %p
Yine süper uçmuşsun, yeni hareketlerde eklenmiş ve iniş çok fena.

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Ellerine sağlık kardeşim ..... %p
Yine süper uçmuşsun, yeni hareketlerde eklenmiş ve iniş çok fena.
Teşekkür ederim İsmail. Valla artık yeni hareketler çalışıyorum. Funnel oturdu ama piro da biraz daha zaman lazim.o da olur ilerde inşallah. Herşey zamanla. Bir kaç hareket daha var ama çalışma aşamasında. [emoji106] [emoji106] [emoji106]

Güzel bir buluşma oldu, Bir videoda benden gelsin, gerçekten muhabbet uçuş harikaydı, buradanda mesut abime çok teşekkür ederim, bizlere uçuşlarıyla gülüşüyle ;D çok eğlendirdi :halay: bidahaki buluşmayı iple çekiyorum şimdiden :lol:

veysel güler' Alıntı:
Güzel bir buluşma oldu, Bir videoda benden gelsin, gerçekten muhabbet uçuş harikaydı, buradanda mesut abime çok teşekkür ederim, bizlere uçuşlarıyla gülüşüyle ;D çok eğlendirdi :halay: bidahaki buluşmayı iple çekiyorum şimdiden :lol:

Goblin 380 video'sunda 49. sn de resmen helikopter bir anda irtifa kaybetti.Ama bir anda da ağaçların arasından çıkıp ben burdayım dedi. ;D ;DTabi ben de heyecan yapmadan toparladım Allah 'a şükür.ucuz atlattık. :thumbup: :thumbup:

Mesut Sert' Alıntı:
Bir süredir yurt dışında olduğum için uçuşlara ara vermek zorunda kalmıştım. bugün güzel bir buluşma gerçekleştirdik.Sağolsun Veysel kardeşim de güzel bir çekim yaptı. Selçuk un yerini aratmadı. [emoji12] .İyi seyirler. Bu arada selçuk kardeşime de buradan selamlar...
Daha geçen gün kulaklarını çınlattık Türker ile "Bu Mesut nerelerde, hiç video paylaşmıyor" diye. Demek yurt dışındaydın ;) Hoş geldin sefalar getirdin. Videoları ancak akşam izlemeye vaktim olacak ama şimdiden teşekkür edeyim dedim :thumbup: Uçanın da çekenin de ellerine sağlık :halay:

Teşekkür ederim Mehmet abi , hem size hem de Türker abi ye. Beni düşünüp sormanız ne mutlu. :halay: :halay:
İş dolayısıyla bir süre yoktum. O yüzden uçuşlara biraz ara verdim ama Bomba gibi de geldim çok şükür. Elim paslanmış mıdır acaba dedim ama hiç te paslanmamışş ;D ;D
Allaha şükür güzel bir hafta sonu ve güzel uçuşlar gerçekleştirdik.
Funnel ve piro çalışmaları yapıyorum. Funnel % 90 oturdu ama piro malum biraz zor bi hareket ama onun da üstesinden gelirim inşallah. Piro mantığını çözdüm , gerisi gelir inşallah... :yuppi: :yuppi: ( Zaten video larda kısa da olsa piro yaptığım zamanlar belli oluyor..).İyi seyirlerr şimdiden

Maşallah Mesut sindire sindire ilerliyorsun bir harekete yoğunlaşıp çalışıyorsun simde de çalışınca öğrenme süren çok kısa oluyor bravo. 1hafta uçmayınca paslanmış hissediyorsun [emoji6] bu hobiye bu kadar gönül verdin karşılığını alıyorsun yavaş yavas Veysel kardeşimin de eline sağlık beni aratmamis sayesinde videoları izledik helinin iniş ve kalkışları ayrıca harika olmus bravo[emoji6]

2. Uçuşu yeni izledim kardeşim ters sekiz ve funnel iyice oturmuş.
Sitiklerine sağlık devamını bekliyoruz. :bravo: :bravo:

Selcuk Koyu' Alıntı:
Maşallah Mesut sindire sindire ilerliyorsun bir harekete yoğunlaşıp çalışıyorsun simde de çalışınca öğrenme süren çok kısa oluyor bravo. 1hafta uçmayınca paslanmış hissediyorsun [emoji6] bu hobiye bu kadar gönül verdin karşılığını alıyorsun yavaş yavas Veysel kardeşimin de eline sağlık beni aratmamis sayesinde videoları izledik helinin iniş ve kalkışları ayrıca harika olmus bravo[emoji6]
Teşekkür ederim Selçuk. İnşallah yakında seninde havadan çekimlerini görecez. Artık benim combo hareketlerimi havadan cekersin[emoji1] [emoji1] [emoji1]
ismail ŞENCAN' Alıntı:
2. Uçuşu yeni izledim kardeşim ters sekiz ve funnel iyice oturmuş.
Sitiklerine sağlık devamını bekliyoruz. :bravo: :bravo:
Teşekkür ederim ismail .Herşey zamanla daha da iyi olacak inşallah. ..

Eline sağlık Mesut abi güzel uçuşlar[emoji120]

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

Allahım o kalkışlar. :saygilar: Özellikle 380 için "aha bu sefer yörüngeye oturur bu" dedim ama geri döndü.

Büyük keyifle izliyor, devamını diliyorum.

Kemal İplikçioğlu' Alıntı:
Eline sağlık Mesut abi, aramıza dönmene sevindik :)
Teşekkür ederim Kemal .10 gün bile bayağı uzun geldi..

Mustafa Atabek' Alıntı:
Eline sağlık Mesut abi güzel uçuşlar[emoji120]

GT-N7100 cihazımdan gönderildi
Teşekkür ederim Mustafa .