Goblin 700 competition Pilot Mesut Sert

Ergün Gürer' Alıntı:
Allahım o kalkışlar. :saygilar: Özellikle 380 için "aha bu sefer yörüngeye oturur bu" dedim ama geri döndü.

Büyük keyifle izliyor, devamını diliyorum.
Teşekkür ederim Ergün bey. Valla bende 380 gitti dedim. Bir anda geri çıktı ortaya kerata [emoji4] [emoji4]

Mesut abi sticklerine sağlık uçuşlarını bende keyifle takip ediyorum. :thumbup:

ikon bir kez daha rüştünü ispat etti :thumbup: tabi senin tecrübeyle panik yapmadan kurtarman taktire şayan ,yoksa sende iş yoksa 1000$ lık ünite taksan yine pert edersin :saygilar:

Mesut öncelikle hoşgeldin. :)

Uçuşlar şahane, daha da güzel olacağına inancımız tam. :bravo:

Genellikle yalnızca izlemekle yetinilen, denemeye bile cesaret edilemeyen piro-flip gibi hareketleri artık rahatça yapıp nasıl daha güzel yapabilirim diye düşünmeye başlamışsın. :yuppi:

Tebrik ederim. :RCKolik:

Arda Erkan' Alıntı:
Mesut abi sticklerine sağlık uçuşlarını bende keyifle takip ediyorum. [emoji106]
Teşekkür ederim Arda.Senin uçuşlar ida ben takip ediyorum.eline sağlık. [emoji106] [emoji106]

Türker Akgün' Alıntı:
Mesut öncelikle hoşgeldin. :)

Uçuşlar şahane, daha da güzel olacağına inancımız tam. :bravo:

Genellikle yalnızca izlemekle yetinilen, denemeye bile cesaret edilemeyen piro-flip gibi hareketleri artık rahatça yapıp nasıl daha güzel yapabilirim diye düşünmeye başlamışsın. :yuppi:

Tebrik ederim. :RCKolik:
Teşekkür ederim Türker abi. İnsan artık aynı hareketlerden bir süre sonra sıkılıyor. Üstüne yeni hareketler eklemek istiyor.Ben de bu yönde hareket ediyorum. İnşallah daha da güzel uçuşlar olur ve hep birlikte keyifle izleriz.[emoji4] [emoji4] [emoji106] [emoji106]

Selcuk Koyu' Alıntı:
ikon bir kez daha rüştünü ispat etti [emoji106] tabi senin tecrübeyle panik yapmadan kurtarman taktire şayan ,yoksa sende iş yoksa 1000$ lık ünite taksan yine pert edersin :saygilar:
Benim tüm modellerimde ikon, mikro modellerimde de ubrain takıli.Allaha şükür daha bir sıkıntı yaşamadım. Çok kez de kurtarmıştır. Zaten En son uçusumda da 380 i kurtardı. Bayağı da iyi düşüyordu.
Neyse kısaca ünite den ziyade , el Çabuk lugu önemli. Yoksa istediği kadar kurtarma olsun ,stigi cekemeyip modeli pert ettikten sonra ne fayda.[emoji12] [emoji12]