Görseller: 23 Nisan THK Aktiviteleri

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Fuar alanında 4 günlük bir şenlik düzenliyor.

Çocuklarla ilgili her türlü aktivitelerin bulunduğu bu fuar alanında, "THK Izmit Şubesi" de bir stand kiraladı.

Geçen hafta genel kurul toplantısı sırasında konuşulduğu üzere Ömer abi ve Türker ve Halil beyler uçakları ile standı renklendirdiler. Bizlerde bugun ziyaret ederek başta Turgut Bey olmak üzere THK elemanlarına yardımcı olmaya çalıştık.

Bugun açılışı yapılan fuar 23 Nisan Salı gününe kadar açık olacak. Vaktiniz olur ise uğramanızı tavsiye ederim :thumbup:

Güne ait 4 tane kısa video ve resimlerimizi paylaşalım dedik

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlarda resimlerimiz ;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet, Türker, katkılarınızdan dolayı çok teşekkürler. Ayrıca foto ve videolar için de ellerinize sağlık. Çabaları için Turgut beyi gerçekten takdir ediyor ve kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çünkü o standın hazırlanmasında tamamen Turgut bey ve Yılmaz bey uğraştılar. Fırsatınız olursa bir uğrayın lütfen, çok memnun olacaktır. THK'ye üyeliğimiz yalnızca uçuş alanı için aklımıza gelmesin.

Bu vesileyle TBMM'nin açılışının 93. yılını ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Katkı ve emekleri geçenlere teşekkürler :bravo:

THK' Kocaeli şubesini tebrik ediyorum. Emeği geçen herkeze Teşekkürler. :saygilar:

Keşke bizde bir iki uçak getirebilseydik görsellik açısından daha zengin olurdu kısmet başka sefere artık.

Tebrik ederim , keşke gelebilseydik de , biz de bu mutluluğa birebir şahit olabilseydik.İzmit THK şubesine bir alkış :bravo: :bravo:

Bu hali bile genel THK standlarına göre model anlamında çok zengin olmuş, çok hoş görünüyor :)
Ayrıca Ömer Abiye katılıyorum, ben de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı ve meclisimizin kuruluş yıldönümünü kutluyorum, selmalar

Çok güzel bir etkinlik olmuş emeği geçen herkesi tebrik ederim :saygilar: