[Görseller]: Arka Bahçe Micro Buluşması - 26.10.14

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Pazar günü hava biraz limonu olunca, hanım ameliyat sonrası kısmı uçuş yasağı uyguladı ve sadece arka bahçede uçmama izin verdi :-\

Hal böyle olunca Türker kardeşim ile beraber ailecek arka bahçede bir çay içip, micro uçuralım bari dedik :laugh: :D

Ama biz gidinceye kadar hava iyice döndü ve ara ara ciddi rüzgar çıktı. Neyse çayımızı içip 2 uçuş yapıp nefsimizi köreltmiş olduk. :yuppi: Hiç yokten iyidir diyerek de mutlu olduk :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yere oldukça yakın yaptığım üst üste yaptığım "Nose-In Aileron Flap" denemelerim :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da Türker kardeşim uçuşundan bir kesit :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu sıralar bir buluşma/etkinlik furyası başladı., sence de öyle değil mi Mehmet Abi? İyiye işaret bence :)

Isa Sarı' Alıntı:
Bu sıralar bir buluşma/etkinlik furyası başladı., sence de öyle değil mi Mehmet Abi? İyiye işaret bence :)
Aynen Isa :) Belli yerlerde sürekliye yakın hep buluşma oluyordu ama aynı anda ve değişik şehirlerde hiç bu kadar çok paylaşım olmamıştı forumumuzda :halay:

İnşallah nazar değmez ve uzun bir süre inşallah bu şekilde devam eder :thumbup:

Maşallah , maşallah , Doruk büyümüş Türker'im , Allah nazarlardan saklasın , çok değil bir seneye kadar artık modellerine benim modellerim diyemezsin :D
Mehmedim seni de çok iyi gördüm , Allah huzurunuzu daim etsin , hava kötü de olsa uçuşlarda harika olmuş , elinize sağlık :halay: :bravo:

Görseller şahane olmuş.

Bir ara ziyarette bulunmayı düşünüyoruz Mehmet abi, güzel bi havada :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Görseller şahane olmuş.

Bir ara ziyarette bulunmayı düşünüyoruz Mehmet abi, güzel bi havada :)

Bugün aynı şeyi ben düşündüm senin videoları seyrederken :) Izmit- Eskişehir o kadar uzak değil, nasıl bir araya gelebiliriz acaba diye aklımdan geçti ;)

Videolari mobilden goremiyorum ama nefis koreltmek icin yeterli gibi gorunuyor :)
Bazen modeli 2 dk havada girmek bile insani rahatlatiyor. Ameliyat olayini bilmiyorum belki ben yokken konusu gecmistir. Yinede bellki bir sikinti yok. Gecmis olsun Allah sifasini versin insallah...

irfan buzdağlı' Alıntı:
Videolari mobilden goremiyorum ama nefis koreltmek icin yeterli gibi gorunuyor :)
Bazen modeli 2 dk havada girmek bile insani rahatlatiyor. Ameliyat olayini bilmiyorum belki ben yokken konusu gecmistir. Yinede bellki bir sikinti yok. Gecmis olsun Allah sifasini versin insallah...
Aynen Irfan, 2 dak bile çoğu zaman yetiyor aslında. Muhtemelen senin yokluğun sırasında oldu, bayram sonrası apandist ameliyatı olduk. Ama iyiyiz çok şükür ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bugün aynı şeyi ben düşündüm senin videoları seyrederken :) Izmit- Eskişehir o kadar uzak değil, nasıl bir araya gelebiliriz acaba diye aklımdan geçti ;)

Bi hafta sonu atlar geliriz abi, İzmitte bi kahvaltı ederiz :) Eskişehire de bekleriz

Emre Kaman' Alıntı:
Bi hafta sonu atlar geliriz abi, İzmitte bi kahvaltı ederiz :) Eskişehire de bekleriz
Cok guzel ve super olur Emre, biz memnun oluruz. Hatta Kemerburgaz ekibini de o hafta davet ederiz, soyle mangalli kalabalık guzel bir buluşma organize ederiz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehemet bey,güzel bir buluşma olmuş
Kemerburgaz ekibi yapacağınız bir buluşmaya gelir,
Selam ve sevgiler.

Arka bahçe buluşmalarını özlemişiz. :) O rüzgarda küçük bir model ile gayet güzel uçmuşsunuz valla abi ikinizide tebrikler. :RCKolik:

Şu arka bahçeye inşallah bir gün uğrarız :bravo: sahalara geri dönmene sevindim Mehmet. :thumbup:

Mehmet Abi yine bir güzellik yaptı çaylar hazır kap mikroyu gidiyoruz diye çıkardı beni sahaya sağolsun. :yuppi:

Ben hiç umutlu değildim bu hafta da uçuşsuz geçecek diyordum ama neyseki nefsimizi az da olsa körettik. :RCKolik:

İnşallah güzel bir organizasyonda buluşuruz en kısa zamanda. :thumbup:

Ynt: [Görseller]: Arka Bahçe Micro Buluşması - 26.10.14

En güzel buluşma habersiz buluşmadır. Ümitler tükenmişken. Ellerinize sağlık.