Görseller- Arslanbey Bulusması- 09-10.03.13

Ynt: Görseller- Arslanbey Bulusması- 09-10.03.13

Valla aklıma geldi aslında da bu yağmurlu günde ne uçuşu derler diye konu açmadım, zaten seninde bildiğin gibi konuyu ben açınca genelde yağmur yağar, şimşek çakar :lol:

Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Görseller- Arslanbey Bulusması- 09-10.03.13

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Beyler ben face den yazmıştım gideceğimi benim suçum yok masumum vallahi :eek:
Zaten en büyük sucu işlemişsin sen, ne demek face'den yazdım, forum ne güne duruyor, aşkolsun Yavuz Bey :lollol:
Sen hiç Yavuz'a efelik yapma bakalım.Ben gelemem yok edemem yok İstanbul falan Sayın Pek Kıymetli Ömer abimi de şaşırt yanılt sonra yavuza bulaş ... :lol: :lol: :lol:

Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Görseller- Arslanbey Bulusması- 09-10.03.13

Altan Culpan' Alıntı:
Sen hiç Yavuz'a efelik yapma bakalım.Ben gelemem yok edemem yok İstanbul falan Sayın Pek Kıymetli Ömer abimi de şaşırt yanılt sonra yavuza bulaş ... :lol: :lol: :lol:
Valla Altan Beyciğim bence sen de hiç sesini çıkarma. Mehmet abiyi buldun Ömer abimizi unuttun :lollol:

Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Görseller- Arslanbey Bulusması- 09-10.03.13

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Altan Culpan' Alıntı:
Valla Altan Beyciğim bence sen de hiç sesini çıkarma. Mehmet abiyi buldun Ömer abimizi unuttun :lollol:
yemezler efendim bozamazsın Sayın en kıymetlli büyümle aramı :lol: :lol: :lol: :p :p :p

Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Görseller- Arslanbey Bulusması- 09-10.03.13

Altan Culpan' Alıntı:
yemezler efendim bozamazsın Sayın en kıymetlli büyümle aramı :lol: :p
Valla pes Altan Bey, bu durumdan bile bir çıkar sağlıyorsun ya, ben artık senden korkarım :lollol:

Ynt: Görseller- Arslanbey Bulusması- 09-10.03.13

Altan, bu kadar yağ Kırkpınarda bile yok! Tamam, uçuşa giderken seni bırakmayacağım. :lol: