[Video]: THK Arslanbey RC Model Uçak ve Heli Şenliği - 12.05.18

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Gün içerisinde koşturmaktan ne yazık ki çok fazla video çekme imkanımız olmadı :( Özellikle uçan ama videosu olmayan arkadaşlarımızdan özür dileriz.

Ama önemli olan gönüllerin bir olması diye düşünüyor ve güne ait videolarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Keyifli seyirler arkadaşlar :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Elinize sağlık, videolar için teşekkürler Mehmet abi :thumbup: Pistte uçmak nasıl bir duygu, uçanlardan biraz yorum alabilir miyiz :lol:
Bazılarımız o da hepimiz değil, sadece iniş kalkış için kullandık. Vantilatörcü adamın ne işi olur pistle :D

Ama sen olsaydın şöyle Tareq gibi paller önce selam verip geçerdin ve süper olurdu :thumbup:

Elinize sağlık, videolar için teşekkürler Mehmet abi :thumbup: Pistte uçmak nasıl bir duygu, uçanlardan biraz yorum alabilir miyiz :lol:

Valla ben pist yokmus gibi yaptim :D Cimden kalkip yine cime indim, ucarken de asfaltin uzerinde olmamaya calistim. Daha onceki tecrubelerime gore asfalt, beton gibi yuzeylere dusen modellerin, bu yuzeylere dusen bir yumurtadan pek de farkli davranmadigini biliyorum :D

Diger yandan pistin yapilmis olmasi bence guzel bir sey oldu. Bu pist Kocaeli'deki ucak niteligini ve niceligini arttirir umarim. Sadece 200m yapilmis olmasi biraz komik geldi bana. :D

Görseller için teşekkürler Mehmet abi, Fatih abi :saygilar:

Gayet keyifli bir buluşma oldu, hava da çok şükür müsaade etti. Akşama doğru mavi gökyüzü yüzünü gösterdi.

Madem pist yapılmış, ayak basmadan gitmeyelim diye bir iki inişimi piste yaptım... Pist gerek var yok tartışılır dediğin gibi, 200m ye ise bence gerek yok. Drag yarışları falan yapılacaksa bilemem :D

Güzel organizasyon olmuş belli,katılım sağlayamadığım için üzgünüm ama video ve görseller harika ve bu vantilatör olayı serinletmek içinmi gelmiş anlamadım
Görseller ve video yüklemeler için teşekkürler Mehmet abi..

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari