[Gorseller]: Büyük Kocaeli Buluşması // 25.10.2015

[Foto]: Büyük Kocaeli Buluşması // 25.10.2015

buluşma çok güzel oldu iyiki gelmişiz :thumbup: bugün yeni topladığım tsa yı test etme şansım oldu gayet güzel stabil model :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

buluşmada emeği geçen, katılan, katılmayan herkese çok teşekkür ederim.
çok sıcak bir ortam vardı. şahsım adına bir çok yeni şey öğrendim. bildiklerimi de yerinde görmüş oldum.
Türker abime ve Evrim abime ayarlarda ki yardımlarından dolayı, Murat abime ve Erdeniz' e mangal, çay ve yol tariflerinden dolayı, Mehmet abime organizayonda ki başarısından dolayı, tüm katılımcılara sıcak kanlılıklarından dolayı çok çok teşekkür ederim.
sizler ile tanıştığıma çok memnu oldum. umarım sık sık görüşürüz. tanışamadığımız diğer arkadaşlarımız ile de en kısa sürede tanışmak ümidiyle :)
iyi ki varsın :RCKolik:

TSA Gercekten guzel bir model. Bu son ucusunda gayet iyiydi Cem :bravo: Tekrar hayirli olsun :thumbup:

Güzel buluşma olmuş özledim Kocaeli buluşmalarını bir gün tekrar katılmak isterim :RCKolik:

Biz de seni özledik Deniz. Bir İstanbul ziyareti sırasında mutlaka bekleriz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benim için çok güzel bir tesadüf oldu. Havanın da güzel olması ayrı bir guzellik. Çok uzun bir zaman dilimi sonrasında tekrar böyle bir etkinliğe katılmış olmak harika. Çok keyif aldım. Görev başı öncesi moral yüklemesi yaptım. Cem'in son uçuşunda modeli costurmasi acaip iyi geldi. Modelin yeni olmasından ötürü olsa gerek, acaip heyecanlıydı ama yinede harika bir gösteri sergiledi. Turker'i Mode 1 sevdası yüzünden sanırım bir süreliğine kaybettik :D. Büyük bir modelle gelir diye düşünmüştüm, elindeki en küçük modeli alıp gelmiş :) Ayrica günün tek kirimiydi zannedersem, 550 Dominator un geçirdiği kırıma çok üzüldüm. İzlemek için koştura koştura gideyim derken malesef kırımına şahit oldum :/ Sahibi olan arkadaşımıza büyük geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda modelini tekrar gökyüzü ile buluşturur. Bende son ucusu arkadaşa kaydettirdim. Video her nasıl olduysa yatay kaydolmuş. Düzeltme falan derken yüklenmesi biraz zaman aldı.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Harika bir gündü gerçekten, modeller, uçuşlar, organizasyon süperdi. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Forumdan tanıdığım arkadaşları, yüz yüze görmekte ayrıca güzel oldu, devamı gelecektir.

Benim 500 tüm inadına rağmen dfc ye dönüştü sonunda, şafttı, puldu, satellitti derken hepsi halloldu şiir gibi uçtu Rasim in ellerinde :bravo:

Burdan tekrar teşekkürlerimi iletmezsem olmaz emeğiniz büyük, Rasim, Türker Abi, Mehmet Abi :saygilar:

Gece dört video yüklenmiş, ikinci mesaja eklendi. 720p veya 1080p seyrediniz. Gündüz için de koydum bi altı tane kadar, akşama yüklenmiş olur. :saygilar:

Ben de modelsiz gittim ama sağolsun açığı Mustafa'nın 500 ile kapattık :) Bi ara half piroya da niyetlendim ama emanet olunca iki üç takla ile yetindim ;D Rescue switchinin de biraz etkisi var tabi...

Emrah'ın model de havalandı, güzel oldu. Radiolink de güzel kumanda da alışmak lazım. Ama ekranı, menüleri falan çok güzelmiş.

Gelen herkeze tesekkurler, ayaklarina saglik, cok guzel bir bulusma oldu,
Mehmet abiye kofteler icin, Murat kardesime mangal ziyafeti icin ayrica tesekkurler, cok lezzetliydi,
En kisa zamanda yenisini yapmak nasip olur insallah,

Gunun sonunda Onur kardesimin Raptor'undaki Redline motor sorunsuz ve saat gibi calisiyordu en cok ona sevindim,
Bir arkadasin makina kirima ugradi onada uzuldum,

:thumbup:

Kadir SARIYILDIZ' Alıntı:
...Bende son ucusu arkadaşa kaydettirdim. Video her nasıl olduysa yatay kaydolmuş. Düzeltme falan derken yüklenmesi biraz zaman aldı.
Eline sağlık Kadir, canlı canlı izleyemedim ama video güzel geldi. :thumbup: :thumbup:

Sahada yüzeysel ayarlanmış 450 sınıfı öyle bir modelle uçuş şahane, hiç paslanmamışsın valla. :bravo:

Yine kıskanılan bir buluşma olmuş :laugh:

Elinize sağlık yüklenen videoları izledim keyif aldım , bol muhabbetli güzel bir buluşma olmuş. :thumbup:

Orada olmak isterdik , biz de Trabzonda ufak çaplı bir buluşma yaptık ancak Karadenizin hırçın havası yüzünden istediğimiz gibi olmadı ama yine de biz de eğlendik :laugh:

Dogukan bir ara "Keske Dogukanda olsaydi" seklinde bir konusma gecti :thumbup:

Ufak bir görsel de ben paylaşayım :)
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İzmit'de olmadı tabii... Gelemememin sebebi...

Zafer SAHIN' Alıntı:

Tekrar geçmiş olsun Zafer Hocam.... :(

Zafer SAHIN' Alıntı:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Zafer bey, geçmiş olsun! Nasıl oldu bu? Gözlerimiz seni aradı doğrusu!