[Görseller]: Solaklar Buluşmasi - 24.07.17

Omer Erkan' Alıntı:
Herkes hata yapabilir, yüzümüze vurman şart mı? :embarras:
Olur mu abi, tam tersine. O dönemler senin AYDINLANMA yaşadığın zamanlardı :laugh: ;D Aksi olsa hiç arkadaşlar ile paylaşır mıyız, aşk olsun :lollol: :lol:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Valla onu bunı bilmem de Mehmet'in inanılmaz dokümantasyon yeteneği önünde şapka çıkarıyorum.
Videoları yeni izleyebildim. Harika tek kelimeyle.
Yok abi ya, google sağolsun :D "Raptor Omer" yazınca hemen bulup çıkarıyor :laugh: :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yok abi ya, google sağolsun :D "Raptor Omer" yazınca hemen bulup çıkarıyor :laugh: :laugh:

Olm Ömer Bey'in karanlık geçmişi için demedim ben onu. Günün fotopraf ve videoları için dedim! :p :D

Harika buluşma olmuş [emoji106]

Tadına doyum olmayan bir gün oldu. :hoppa: Malesef sahadan ilk ben ayrılmak zorunda kaldım. :'(

Sümer abiyi özlemişiz, muhabbet etmek çok tatlı gelince uçasımız bile gelmedi pek. :laugh:

Sümer abi literatüre yeni bir tanımlama kazandırarak uçuş tarzımı " Fakir Helikopterici Modu " olarak açıkladı. :eek: Her ne kadar " Abi buna Low RPM deniyor, bunun az elektrik harcayalım, pillerimiz zorlanmasın, az yaksın çok kaçsın gibi bir mantığı yok. " desemde ikna edemedim. :eek:f: " Hadi ordan madem paran yok, hakkını veremeyecektin neden 700'lük helikopter aldın, resmen LPG takmışsın ferrariye :mad: " dedi ve beni susturdu. :lol:

Ama bu konuda ona hak vermedim de değil. :rolleyes: Duayen bir helici olarak modelin o haline içerlemiş olmasını da makul gördüm sonradan. :laugh: Heliler konusunda ne kadar sevgi dolu ve hassas olduğunu hepimiz biliyoruz. :lollol:

Uçakçı abilerimizin glow motor ayarlama süreçlerini ve uçuşlarını izlemesi de gerçekten çok keyifliydi. :RCKolik:

Ayrıca Tamer abini tek kullanımlık iniş takımı projesini de çok tutum. %p Yanlış bir tanımlama yaptım çok pardon " kalkış takımı " demeliydim. Tek kullanımlık olduğu için inişte uçağın üzerinde olmuyor. ;D

Uçak dediğin şeyde zaten bir kalkmalık değil mi :lol: :lol:

Yazıııkkk. TÜrker kardeşimi bolca sivrisinek sokmuş. Baksanıza ne biçim kaşınıyooo! :p :D

Sümer Yamaner' Alıntı:
Yazıııkkk. TÜrker kardeşimi bolca sivrisinek sokmuş. Baksanıza ne biçim kaşınıyooo! :p :D
Kasıntı icin ne tavsiye ediyorsun abi :lol: :lollol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne güzel buluşma olmuş :) Gelmeyi çok istedim ama şartlar izin vermedi. Keşke gelebilseydim. Videoları daha yeni izleyebildim. Ellerinize sağlık. Bir sonrakine ben de ordayım :)

Çok güzel bir buluşma olmuş elinize sağlık :RCKolik:

Şahane buluşma olmuş :) Arslanbey'in ulaşımını ve saha imkanlarını daha çok sevmekle beraber, sahanın görseli açısından solakları daha çok beğeniyorum, simülatör gibi :D

Uçaklar, iki zamanlı motorlar, uçan motorlu motorsuz herşey :) hepsi bir buluşmaya sığdırılmış...

Yalnız, Şafak :bravo: :bravo: :bravo: Modelini bulmuşsun, tam olarak hakimiyet sağlamışsın. Invertler falan çok başarılı, tebrik ederim. Kırımsız uçuşlar...

Sümer Yamaner' Alıntı:
Güzel bi P51 olabilir.
Ahhh Sümer abim ahhhh neler denemedik ki; tavanlara bile astık ama olmuyor olmuyor... :lollol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Birtek heli derdime derman oldu, kaşıntıdan eser yok. :hoppa:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Adam iyi kas yapmış helal olsun :bravo:

Koskoca logo800 ama bana mısın dememiş :eek:

Demek ki olmayınca olmuyor Türker'ciğim. Seni biz bu halinle sevip kabul ettik ne yapalım. :p

Sümer Yamaner' Alıntı:
...Seni biz bu halinle sevip kabul ettik ne yapalım. :p

Hislerimiz karşılıklı, seviyorum sizi. :saygilar:

Yalnız bizim binbir emekle helici yaptığımız modelcileri Hazarfen'de ısıl işleme tabi tutup convert etmeniz hiç etik olmuyor. :laugh:

Oraya gelip suyundan içen uçakçı oluyor ne hikmetse. :lollol: :lollol:

Solaklara birgün geldin bizim Şafak bile bu uçakta güzelmiş falan demeye başladı. ;D

Uçak çok güzel, ama heli daha güzel [emoji28]