GÜLMEKTEN KARNIM AĞRIDI. TV DE NELER OLUYORMUŞ YAHU. YENİ GÖRDÜM.

• Konbuyu başlatan ekmekci
  • Başlangıç tarihi
  • 1,393
E

ekmekci

Guest
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2. videodaki arkadaş RC olmuş resmen komutlara uymaya çalışıyor :lollol: :lollol: :lollol:

Evet ne yazık ki bunu TV'de canlı izleme imkanını bulmuştum :-\ Allahtan çok reytin almadı da pek uzun sürmedi :lol:

Son bir haftadır, Discovery Word / Discovery Science ve Animal Planet izliyorum, ve bu zamana kadar bu kanalları takip etmediğime çok pişmanım

en sevdiğim program discovery de nasıl yapılır ve nasıl yapılmış, onun dışında herzaman discovery ve nationalgeographic channel izliyorum başkada birşey seyretmem özellikle model toplar ve tamir ederken discoveryde çıkan programların sesini dinlerken model toplamak paha biçilemez :)

Delikopter' Alıntı:
Son bir haftadır, Discovery Word / Discovery Science ve Animal Planet izliyorum, ve bu zamana kadar bu kanalları takip etmediğime çok pişmanım
İş gereği şehir dışında olduğum bir dönem ben de 5-6 ay sadece bu kanalları seyretmiştim. Eve döndüğüm de, ki evimde bu kanallar yoktu ki hala yok :laugh:, normal TV programları çok basit ve saçma gelmişti :D

Şahsen TV seyretmemek adına, ne tüplü TV değiştirdim ne de üzerinde yarım yamalak çeken anteni :lol: Hanım'ım da çok şükür TV kültürü yok. Bakalım bu durum ne kadar devam edebilecek :D

Mesut AKIN' Alıntı:
en sevdiğim program discovery de nasıl yapılır ve nasıl yapılmış, onun dışında herzaman discovery ve nationalgeographic channel izliyorum başkada birşey seyretmem özellikle model toplar ve tamir ederken discoveryde çıkan programların sesini dinlerken model toplamak paha biçilemez :)
Benim o dönem ki favorim "Inanılmaz Makinalar" ve uçak kazalarının nedenlerini açıklayan bir program vardı, adını hatırlamadıgım. :rolleyes:

Bahsettiğimiz kanallar gerçekten insanlık için çok faydalı programlar içeriyor, saçma yarışmalar izdivaç programları ve bitmek bilmeyen reklamlar yok, kesinlikle kaliteli yayın yapıyorlar, yanarım yanarımda boşa geçen yıllarıma yanarım :)