Hakan kardeşimizin yaptıgı iş Yerel Gazetede Haber oldu.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Küçük yerde iş yapmak gerçekten zordur :embarras: Genelde çekememezlik durumu söz konusudur. Bir de üstüne vizyon eksikliğini ilave ederseniz, durum daha da vahimleşir.

İşte memleketim olan Burdur'da bunları yaşayan bir üyemiz var, Hakan kardeşimiz. Yıllardır bu işi yapıyor ama en son bildiğim kadarı ile siparişlerin %90 şehir dışından. Esas konu ise, yaptığı işin gerekli takdiri kendi memleketimde görmüyor olması, yoksa olay para olayı değil sadece.

Neyse lafı yine fazla uzattım. :laugh: Gelelim haberimize. Dün yerel gazetelerden biri konuyu öğrenmiş ve kendisi ile röportaj yapıp, gazetede haber yapmış. Umarım bundan sonra her şey çok daha güzel olur :thumbup:

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• Hakan Gazete Haber.jpg
    Hakan Gazete Haber.jpg
    98.4 KB · Görülme: 118
Ynt: Hakan kardeşimizin yaptıgı iş Yerel Gazetede Haber oldu.

Hakan Bey'e çalışmalarında başarılar dilerim.

Hakan Abi,

İnşallah bu haberle birlikte işler iyice açılır.

Forumumuz şöyle birkaç bin üyeye ulaşırsa yoğunluk yaratacak yüklü saat siparişleri de vereceğimiz günleri görürüz inşallah. :lollol:

:saygilar:

Teşekkür ederim kardeşlerim, Mehmet kardeşim durumumu çok güzel özetlemiş,ve beni onore edip paylaşmış.
Dilerim forumumuz daha da büyür , daha da kaliteli ve büyük bir platform olur.Saat olayına gelince , 1000 - 5000 - 10000 ...hiç mühim değil, altyapı olarak hazırım ve hergün gelişmeye de devam ediyorum.Mühim olan dostluklar baki kalsın.
Tüm dostlarıma sevgi ve saygılarımla :saygilar:

Hakan abım supersın saatın duvarımda hala asılı :)

Rica ederim abim ne demek , köpükten saat mı olurmuş , hemen kırılır , sanki duvarda asılıyken üstünde yürüyoruz da....
Yapalı 1-1.5 sene oldu sanırım demi....Daha nelerini yaparız , Allah sağlık versin, tekrar bu nazik iltifatların için teşekkür ederim kardeşim...