HAKRC Storm32 3 akslı gimbal'a yakından bakış :)

İzzet bey,tüm seriyi izledim,gerçekten çok işe yarar bir çalışma olmuş. Aynı gimbalden elimde mevcut ve fabrika ayarlarıyla kullanıyorum.İlk açılışta kendiliğinden pitch ekseninin yaklaşık 10 derece daha eğimli olmasını istiyorum.Bunun için ne yapmalıyım.

İzzet bey,tüm seriyi izledim,gerçekten çok işe yarar bir çalışma olmuş. Aynı gimbalden elimde mevcut ve fabrika ayarlarıyla kullanıyorum.İlk açılışta kendiliğinden pitch ekseninin yaklaşık 10 derece daha eğimli olmasını istiyorum.Bunun için ne yapmalıyım.
İsmail bey ayarlar videosunda detaylı olarak bulabilirsiniz. Bunun benim uyguladığım en pratik yolu minumum ve maksimum sınırlarını değiştirmek. Nasılsa kumanda kontrolü her zaman aktif ancak orta kısmı sınırlarını değiştirerek ayarlayabilirsiniz ;)

• Beğen
Tepkiler: İsmail Tuncay DAL
Teşekkür ederiz kardeşim %p Sırada yeni birşeyler var mı peki ?

Tekrar ve tekrar geç cevap için özür dilerim. Doğrusu şubat ayından beri yani bu tempo başladığından beri hiç uçuş yapmadım hiç yeni video çekmedim. Daha önceden hazırladığım videoları paylaşıyorum sadece :) Yeni bir serim yok o yüzden hazırladığım ama elimde daha 13 tane falan videom var. Yani bir süre daha devam edecek ama sonrasını bilmiyorum belki paylaşımları bitirebilirim :) 1 Eylül sonrasında belirlenecek aslında nasıl devam edebileceğim :) Şimdi hekza serisi ve uçuş modları üzerinden bir kaç video ile devam edeceğim :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Tekrar ve tekrar geç cevap için özür dilerim.
Ne özürü kardeşim, bazen biz de yoğunluktan zaman zaman foruma giremeyebiliyoruz.

Doğrusu şubat ayından beri yani bu tempo başladığından beri hiç uçuş yapmadım hiç yeni video çekmedim. Daha önceden hazırladığım videoları paylaşıyorum sadece :) Yeni bir serim yok o yüzden hazırladığım ama elimde daha 13 tane falan videom var. Yani bir süre daha devam edecek ama sonrasını bilmiyorum belki paylaşımları bitirebilirim :)
Forumun ilk yıllarında Türker kardeşimle benim de böyle konu ve video zulamız vardı ;D Hazırlıyor ama hepsini aynı anda tüketmemek için haftalık olarak paylaşıyorduk :D Ama bizim zula hiç bu kadar çok olmamıştı :lollol:

1 Eylül sonrasında belirlenecek aslında nasıl devam edebileceğim :) Şimdi hekza serisi ve uçuş modları üzerinden bir kaç video ile devam edeceğim :)
İnşallah senin için en güzeli ve hayırlısı olur kardeşim :saygilar: