Hala Yapamadım, ben Calibar :) :)

Bu SAPIĞI hatırlayamayanlar lütfen en son açtığı şu konuya bir göz atsın.

Bu SAPIĞI hatırlayamayanlar lütfen en son açtığı şu konuya bir göz atsın.

Konulara bir göz attım da. Şu an, az önce ben ne okudum diye soruyorum kendime ancak adlandıramıyorum. :) Üzücü bir gerçek te şu ki ben de Şanlıurfa'lıyım. Umarım katılım sağladığı yeri yanlış yazmıştır.

Konulara bir göz attım da. Şu an, az önce ben ne okudum diye soruyorum kendime ancak adlandıramıyorum. :) Üzücü bir gerçek te şu ki ben de Şanlıurfa'lıyım. Umarım katılım sağladığı yeri yanlış yazmıştır.
Nereden katıldığının ya da nereli olduğunun ne önemi var ki ?? İnsan olmadıktan sonra ;)

sizden yardim isdedik sadece gene siz dalla gecmeye basladiniz gecin dalkanisi ne diyim size he der gecerim sadece

merhaba esc calibasyon yapdım ama fişi cekib geri takdımyımda motorlar dönmüyor nasıl arm yapcam kumandayı esc yapımca motor dönüyor ama fişi cekip takınca dönmüyor arm yapamadım bir dürlü

Artık yazma. Foruma da giriş yapma. Küfürler iyi olmadı, anlamak lazım.

sizden yardim isdedik sadece gene siz dalla gecmeye basladiniz gecin dalkanisi ne diyim size he der gecerim sadece
Senin gibi terbiyesiz ve seviyesiz aynı zamanda yüzsüz bir insana buradan bir şey çıkmaz paşam.
Bunları zamanında bize kufur edip, posta koyup, artistlik yaparken düşünecektin.

Burada istenmiyorsun. Bunu anla ve defol git lutfen.