Hezarfen Model Uçak Şenliği

Dünkü uçuşlardan videolar.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bugün hava hiç bizden yana olmadı. Yine de fırtına kar tipi demeden 3 pil uçtum :evil: Bol bol sohbet edip yağmur dinsin diye bekledik :D Ama ara ara hafiflemesi haricinde dinmeye niyeti yoktu. Gelmeden önce Sümer abiden uçak indirme taktikleri de aldım. Artık bir dahaki büyük buluşmaya kadar idare edecez :)

Bugün hava hiç bizden yana olmadı. Yine de fırtına kar tipi demeden 3 pil uçtum :evil: Bol bol sohbet edip yağmur dinsin diye bekledik :D Ama ara ara hafiflemesi haricinde dinmeye niyeti yoktu. Gelmeden önce Sümer abiden uçak indirme taktikleri de aldım. Artık bir dahaki büyük buluşmaya kadar idare edecez :)
O sen miydiiinnn???!!! :lollol:
Yaa yaşlılık ve ağır işitmeye maske eklenince böyle oluyor. Birisi gelip "Sümer Abi" diye konuşunca, "yahu kimdi bu acaba" diye düşünüyorum. "Ehh bana adımla hitap ettiğine göre tanışıyoruz" diyorum. Bu sefer "sen kimdin" demek olmuyor. :lollol:

Abi ben de kendimi tanıtmak istedim ama çok müsait bir ortam bulamadım. Sohbeti falan da bölmek istemedim. Direk araya kaynak yapayım dedim :lol: Ama memnun oldum tanıştığıma :D
Al işte, senin kabahatin sonuçta. :yuppi::lol::lollol:

Günü sen kazandin bizde keyifle izledik