Hezarfen Model Uçak Şenliği

Sümer abi, çekilişler olsun, bu F16 ve a340 olsun Pazar günü mü yoksa cumartesi günü mü alanda olurlar? Warbird şov mesela?
Tabitabi :lol:
Program havaya göre şekillenecek. Cumartesi öğlene kadar THK sertifika programı var. Sonrasına bakacağız.

Son düzenleme:
Bende PCR testi için uğraşıyorum. Yarın duruma göre gelmeye çalışacam. İnşallah testi bugün çıkarabilirim :)

Geceleme imkanı olsa ben de gelirdim. Bir gün için gidip gelmek büyük sıkıntı. Artık gidenlerin görselleri ile yetineceğiz.

Sahadan anlık görüntüler

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Helikopter yoktu, bugün bir arkadaş kısa bir gösteri uçuşu yaptı sonrasında görmedim. Ama bir engel yoktur getirmeniz de sanırım. Uçak yoğunlukta olduğu için yönetime haber vermeniz gerekebilir sadece.

Son düzenleme:
Yarın havanın kötü olması biraz canımı sıkıyor. İnşallah çok yağmaz yağarsa da. Bol bol uçuş izleyip, bol bol soru sorup bol tecrübe ile geri dönmek istiyorum :D
Büyük hediye dediğin yarım saatlik uçuş mu yoksa abi :D Ben kazanacaktım onu :D
Neyse, biz yolcu uçağına binmekle yetinelim madem, seneye kazanırız :D

Birde sahada şarj imkanımız olabilir mi?

Son düzenleme:
Bu arada Ahmet Sağır kardeşimizin oğlu Çınar en büyük hediyeyi kazandı. :halay:

Sahanın en küçük modelcisine büyük ödül de diyebiliriz. :D Gerçekten büyük şans. Bir ödül kazanmış olmanın mutluluğu ile eve bir girişi, günü bir anlatışı var heyecanı görmeniz lazım. O heyecanla bir uçak tasarımı bile yaptı.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp